Představujeme

Představujeme: Aussie Pure Locks – nová kolekce pro krásné vlasy

Nová kolekce Aussie Pure Locks je plná antioxidantů podobně jako ve švestce kakadu či australském citrusu a vrací do hry vaše plány. Tato zázračná řada oživuje unavené kadeře, které nevypadají dobře. Jemně je čistí, poskytuje jim výživu a zanechá je osvěžené a extra zářivé. Obsahuje vitamin C a antioxidanty pro ochranu zatížených vlasů a má příjemnou vůni.

Řadu tvoří:

Aussie Pure Locks pěnový balzám Volume
Holky s jemnými vlasy jsou na jemné věci. A tohle je jedna z nich. Ultra lehký pěnový balzám na vlasy je jemný jako peříčko. Toto kouzelné složení s dalším Aussie zázrakem, švestkou kakadu, udrží i ty nejjemnější vlasy ošetřené a objemné. Prostě čirá magie.

Aussie Pure Locks pěnový balzám Moisture
Skutečně lehký pěnový balzám na vlasy je pro holku nejlepší kamarádka. Tento hydratační zázrak na vlasy s výtažkem z australského citrusu, vzácné přísady z Austrálie, na kterou jsme patřičně hrdí, vaše vlasy povznese bez zatížení.

Aussie 3 Minute Miracle Pure Locks Intenzivní péče
Potřebujete pauzičku? Dopřejte svým vlasům dovolenou. Pořiďte si balzám na vlasy se zázračným složením se švestkou kakadu, australské speciality plné antioxidantů. Tento šetrný a zázračný pracant dokáže za pár minut obnovit zdravý lesk vlasů, prostě živá voda v každé lahvičce. A je to.

Aussie Pure Locks Balzám
Balzám lehký jako vánek by nemohl být šetrnější, ani kdyby se snažil. Zázračné složení bojuje proti poškození vlasů vlivem jejich úpravy pomocí tepla a znečištění životního prostředí. Nezatěžuje ani ty nejjemnější vlasy a pomáhá jim, aby se cítily plně, úžasně a vůbec ne zplihle. Tento úžasný přípravek obsahuje švestku kakadu, australské ovoce plné antioxidantů.
aussie_pure_locks_02
Aussie Pure Locks Šampon
Nepřítelem dokonalých vlasů je řada každodenních věcí, jako je znečištěné ovzduší, úprava účesu pomocí tepla a zbytky výrobku. Zázračný super lehký šampon se švestkou kakadu, ovocem původem z Austrálie plným antioxidantů, lokny šetrně zbaví stresu, takže budou čisté, zářící a oživené. Starostem o vlasy můžete dát vale! Šampon z kolekce Pure locks neobsahuje silikony, barviva ani parabeny.

Aussie Pure Locks Ochranný sprej
Vyživující a ochranný sprej pro vlasy, které potřebují bránit před poškozením. Je to jako kdyby vaše vlasy chránila zářivá rytířská zbroj. Jedná se o rozprašovací sprej, který chrání naši korunu krásy před každodenním poškozením a zároveň vyživuje. Co na tom nemilovat? Sprej se nanáší na čisté a mokré vlasy a rozetře se do konečků. A je to. Žádné oplachování. Hlavu vzhůru a vydejte se do světa zářit jako diamant.

Zdroj: Aussie / foto: bigstock, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář