Představujeme

Sprchové slizy – zábava i péče ve vaší sprše

Zkombinovali jsme kouzlo a zábavu slizu se vším, co máte rádi na sprchových gelech a přinášíme vám zbrusu nový vynález! Sprchový sliz- je s ním sice sranda a možná vám přijde i legrační, ale tenhle slizoun bere péči o pokožku naprosto vážně!

BAM! – sprchový sliz (480 Kč/ks)
Máte-li ve sprše dlouhou chvíli, oživte ji tropickou směsí řízné limetové a pomerančové silice, která se postará o probuzení a osvěžení vaší pokožky i mysli. Šťáva z čerstvých limet krásně očišťuje pokožku a dodává šťavnatou vůni. Díky spoustě kukuřičné mouky bude krásně opečovaná a heboučká. Nikam nespěchejte a užijte si vydatné mydlinky, které vás zahalí do jemnosti a zanechají na vás závoj veselé ovocné vůně.
slime_shower_manufacturing2
BRR! – sprchový sliz (480 Kč/ks)
Potřebujete trochu zchladit? Vezměte si do sprchy tento mentolový výbuch svěžesti. Brrr, to je ale zima! Dopřeje vaší pokožce jemné umytí, díky spoustě kukuřičné mouky bude i krásně opečovaná a heboučká. Máte-li ve sprše dlouhou chvíli, oživte ji touhle neskonale svěží směsí se silicí z máty klasnaté, která se postará o probuzení a osvěžení vaší pokožky i mysli. Nikam nespěchejte a užijte si vydatné mydlinky, které vás zahalí do hebkosti a zanechají na vás závoj energizující vůně.

Sprchové slizy jsou k dostání exkluzivně online!

Zdroj: Lush / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář