Soutěže

Staňte se mistry palačinky s pánví Tefal Unlimited!

Ve Francii jsou na svátek Hromnic tradičním pokrmem palačinky, které symbolizují slunce a přivolávají a vítají nadcházející jaro. Zatímco u nás v Česku preferujeme palačinky s marmeládou nebo oříškovým krémem, Francouzi si pochutnávají na crêpes pouze s krupicovým cukrem a citrónem.

Soutěž: Uspořádejte si v rodinném kruhu palačinkový den a zasoutěžte si společně o vytvoření té nejlepší a nejoriginálnější palačinky. Aby palačinky byly hračka a nepřipalovaly se, představuje značka Tefal revoluční novinku, pánve nové generace G6. A právě o jednu takovou (v hodnotě 1 179 Kč) se můžete pokusit v naší nové soutěži.

Představujeme Tefal Unlimited!

Značka Tefal s hrdostí představuje novou řadu kuchyňského nádobí s odolností vůči extrémním podmínkám — takže v kuchyni s nimi budete připravovat pokrmy jako správný šéfkuchař. Úprava proti poškrábání, nepřilnavost a odolnost, to je ta správná volba pánve, se kterou poznáte rozdíl.
• Nový nepřilnavý povrch TITANIUM ANTI–SCRATCH s vynikající nepřilnavostí a odolností proti poškrábání
• Známé červené kolečko THERMO–SIGNAL v novém designu přesýpacích hodin – počkejte si na perfektní teplotu
• Nový THERMO–FUSION – o 2 cm větší dno pro rychlejší ohřev a zároveň rovnoměrné vaření, kompatibilní se všemi varnými deskami

Vyzkoušejte palačinkovou pánev Tefal Unlimited a usmažte si chutné palačinky. Dozlatova opečené bez nutnosti přidaného oleje nebo tuku. Nový nepřilnavý povrch Titanium Anti–Scratch je až šestkrát odolnější proti poškrábání a dno je kompatibilní se všemi varnými deskami. Když pánev dosáhne ideální teploty pro smažení, indikátor Thermo–Signal, známé červené kolečko uprostřed pánve, nově v designu přesýpacích hodin, se jasně rozsvítí. Tím značí, že pánev dosáhla dokonalé teploty pro smažení. Dno Thermo–Fusion se extrémně rychle ohřívá a tím zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla k perfektnímu smažení. Díky nepřilnavému povrchu je vaření pohodlné a čištění velmi rychlé.
Tefal UnlimitedSoutěžní otázka: Jaký průměr má palačinková pánev Tefal Unlimited?

a) 24 cm
b) 25 cm
c) 26 cm

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 25. 2. 2021, do předmětu uveďte TEFAL UNLIMITED. Výherce bude o výhře informován e-mailem. Bude-li výherce z Prahy a okolí, bude mít možnost si pánev vyzvednout v redakci časopisu.

Nechcete-li tipovat, najdete správnou odpověď na stránkách www.homeandcook.cz. Stejně tak zde najdete další spoustu pomocníků do kuchyně, které vám nejenže ulehčí práci, ale také s nimi dosáhnete těch nejlepších výsledků.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Ukončeno! Správná odpověď: B. Výherce: Magdalena Ž., Hovorčovice.

Doporučené

Přidat komentář