Tipy na dárky

Svatební seznamy? Víme, jaké jsou trendy!

Plánujete letos svatbu? V tom případě předem moc gratulujeme! Ale samozřejmě víme, že cesta k vašemu velkému dni může být trošku trnitá, a hlavně velmi dobrodružná. A chápeme, že každá nevěsta ví jednu věc stoprocentně: Všechno musí být prostě úplně perfektní. Pokud chcete, poradíme vám teď, jak se co nejlépe zhostit jednoho z nejdůležitějších úkolů – seznamu svatebních darů…

Jako nastávající nevěsta určitě už dobře víte, že svatební kalendáře jsou skvělým pomocníkem, který vám pomůže s plánováním a vy tak začnete v pravý čas se zařizováním těch nejdůležitějších povinností. Mezi ně patří i seznam svatebních darů, který je vhodné dát dohromady alespoň 6 měsíců před samotnou svatbou. Vyhnete se tak neustálým dotazům na toto téma a sama brzy uvidíte, že vám to nejen neskutečně usnadní práci, ale hlavně pak bude dokonalý konečný výsledek. Aby se vám „nepoštěstilo“ dostat 5 stejných mixerů nebo 3 sady hrnců, je dobré vypsat konkrétní věci, ze kterých budou moci hosté vyškrtávat již pořízené dary, které vám pak budou dělat jenom radost. Sedněte si se svou drahou polovičkou a sepište vše, co by vás potěšilo. Se vzpomínkou na svatbu pak jednou budete třeba péct každou neděli bábovku ve formě od babičky nebo připravovat palačinku na nepřilnavé pánvi od nejlepších kamarádů.

Jaký seznam je pro vás ten pravý?
Svatební web – trendy pomocník, který je zároveň kompletní velkou praktickou příručkou pro vaše hosty. Pomůže vám s hladkou organizací svatebního dne a hosté budou dopředu informováni o všem důležitém. Umístěním seznamu konkrétních darů usnadníte práci nejen sobě, ale také všem pozvaným. Pokud si hosté ze seznamu daný dar vyberou, označí ho jako zakoupený a pro ostatní hosty ze seznamu zmizí.

Seznam podle našich babiček – tradiční podoba seznamu, která je stále hojně využívána. Sepište vše nezbytné na papír a osobně to prodiskutujte třeba na společné oslavě narozenin nebo grilovačce, tedy pokud se koná v dostatečném předstihu. Popřípadě nechte seznam mezi hosty kolovat, můžou tak sami postupně vyškrtávat zabrané dárky. Trochu delší proces, ale pokud začnete opravdu včas, dá se také zvládnout.

Výběr na konkrétním e-shopu – je výhodnou novinkou, na kterou u nás prozatím velmi často nenarazíte. Pokud však takovou nabídku naleznete a víte, že má daný e-shop v nabídce většinu vámi vybraných darů, určitě s vytvořením seznamu neváhejte. Například oficiální e-shop Home&Cook značek Tefal, Rowenta, Krups a WMF, se rozhodl připravit akci pro všechny budoucí novomanžele. S unikátním slevovým kódem „HACSVATBA“ platným do 9. 8. 2020 získáte slevu 20 % na nákup vámi vybraného zboží. Velkou výhodou je také fakt, že jakožto výrobci těchto značek jsou experti na dané produkty, poskytnou vám nejvíce důležitých informací a případně pomohou s výběrem.

Home&Cook doporučuje…

Inteligentní kontaktní gril Tefal Optigrill Elite nabízí celkem 12 automatických programů, které usnadní grilování masa, zeleniny nebo mořských plodů – vždy s dokonalým profesionálním výsledkem. Doporučená cena je 8 499 CZK.

Revoluce v kuchyni s geniálním pomocníkem s výřečným názvem Tefal Cook4Me+, neboli uvař mi! Stisknutím knoflíku jednoduše vyberte jeden ze 150 nahraných receptů pro předkrmy, hlavní jídla a dezerty, nebo si nastavíte vaření podle konkrétní ingredience. Doporučená cena 7 699 CZK.

Nový robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 60 je skutečně tenký, měří pouhých 6 cm včetně koleček a dostane se hravě pod nízký nábytek nebo do nejhůře dostupných zákoutí! Doporučená cena je 12 599 CZK.
wedding2Ultramoderní vysoušeč Rowenta Ultimate Experience mění obyčejný vzduch v luxusní péči, dle potřeby dodává pozitivní nebo negativní ionty, které zabraňují lámání, ničení vlasů a zároveň je pomáhají chránit před znečištěním a prachem. Doporučená cena je 8 799 CZK.

Všestranný pomocník Tefal IXEO Power – žehlička s integrovaným napařovačem oděvů a inteligentní žehlící deska Smart Board, vám pomůže spolehlivě připravit oblečení pro každou situaci! Doporučená cena 10 999 CZK.

Plnoautomatický kávovar KRUPS Evidence One umí kromě 17 horkých nápojů i mléčnou pěnu tak hustou, že se do ní budete chtít ponořit. Cappuccina (i jiné nápoje) navíc můžete připravit dvě naráz! Evidentně lepší káva vám udělá evidentně lepší den. Doporučená cena kávovaru je 26 490 CZK.

Všechny tyto produkty nyní ve slevě na www.homeandcook.cz.

Zdroj: Groupe SEB, foto: bigstock, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář