Produktové tipy, Tipy na dárky

Varta Work Flex Motion Sensor H20: Čelovka s handsfree ovládáním

Přemýšlíte o originálním dárku pro partnera, bratra, tatínka…? Novinka Varta z řady Work míří zejména do pracovního nasazení. Nicméně svoje schopnosti plně nabízí také při pobytu v přírodě. Jako stvořená je pak pro fanoušky outdoorových aktivit.

Pracovní předurčení poskytuje řadu vlastností, které běžné modely nenabízí. Základem Work Flex jsou dva světelné LED zdroje. Prvním je výkonná bodová LED s dosvitem až 78 m (150 lumen). Druhým je pak COB LED vhodná pro osvětlení většího prostoru (tzv. flood light), který dokáže plně pokrýt (např. pracovní stůl). Bodové světlo nabízí čtyři režimy chodu (2x úroveň svícení, blikání + SOS) a COB LED pak dva (eco + max).

Majitel čelovky ocení zejména při práci možnost využít tzv. „handsfree“ režim pro zapnutí a vypnutí svítilny. Po aktivaci tohoto módu je možné zapnout/vypnout jedno ze zvolených světel pouhým mávnutím ruky před svítilnou, což má na starosti pohybový senzor. Tento režim se hodí zejména, pokud má majitel např. špinavé ruce (olej, hlína atp.) a využití tlačítek by bylo nepraktické či celou svítilnu kontaminovalo. Samozřejmě ale nechybí ani možnost klasického vypnutí/zapnutí.
Work Flex Motion Sensor H20_1Svítilna nabízí odolnost vůči vodě a prachu dle standardu IP 54, díky bytelné konstrukci je odolná i vůči pádu, a to až z 2 m. Standardem jsou 3 roky záruky, součástí balení jsou i potřebné baterie (3x AA).

A kde čelovku koupíte? Tak například na www.remivar.cz za cenu 549 Kč (nyní akční cena 411 Kč).

Další Varta produkty najdete na stránkách www.varta-consumer.com.

Doporučené

Přidat komentář