Produktové tipy

Tělový scrub Strawberry Cream – limitovaná novinka

Zavřete oči a představte si, že sedíte na prosluněné terase s výhledem do přírody a před vámi na stole přistane miska plná krásně červených, čerstvě nakrájených jahod s domácí šlehačkou a vanilkovým cukrem. A teď si představte, že podobně voňavý zážitek si můžete užívat i ve vaší koupelně! Den co den s jistotou, že nepřiberete ani jediný gram. Představujeme vám hit letošního léta, cukrový scrub Strawberry Cream od Almara Soap.

Tento osvěžující tělový peeling s plnou a opojnou vůní jahodového krému z limitované letní edice, vám přinese nejen aromatický zážitek, ale také hladkou kůži na celém těle a skvělou náladu bez ohledu na to, co se bude dít venku. Sladké a voňavé jahody totiž k létu neodmyslitelně patří!

Cukrový scrub Strawberry Cream pomáhá odstraňovat odumřelé kožní buňky, stimuluje prokrvení, čistí póry a navíc zanechá pokožku jemnou, vláčnou a vyživenou.

Obsahuje bio třtinový cukr, jemně mletou mořskou sůl, růžový jíl, prášek ze sušených jahod, mleté růžové květy a vyživující rostlinné oleje – slunečnicový a ricinový lisovaný za studena, které pokožce zajistí intenzivní péči, a po použití už se tak není třeba ničím mazat.

Strawberry Cream je zabalen do ekologického skleněného obalu s kovovým víčkem, který můžete po jeho spotřebování znovu použít. Třeba právě na ty opravdické jahody se šlehačkou.

Praktické informace: Cukrový tělový scrub Strawberry Cream je k dispozici na našem e-shopu po omezenou dobu, od 28. 4. 2020 do vyprodání zásob (zhruba konec srpna). Ulovit svůj kousek si budete moct také v řadě našich spřátelených obchodů, jejichž mapka je k dispozici na webu Almara Soap.

Zdroj: Almara Soap / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář