Bydlení

Tip na bleskový úklid

Znáte to?! Na prahu dveří se vám nečekaně zjevila návštěva a vy potřebujete bleskově uklidit. Několik dní jste byli v jednom kole a na podlahách se povalují chuchvalce prachu a srsti vašeho domácího mazlíčka. Jste v běhu, ale váš cit pro pořádek už má spuštěné červené světlo. Přesně pro tyto situace byl stvořen nový bateriový tyčový vysavač Kärcher.

Kärcher VC 4s Cordless Plus
Aku tyčový vysavač 2v1 Kärcher VC 4s Cordless Plus nabízí maximální flexibilitu i výkon až po dlouhých 60 minut (Eco režim) na jedno nabití. Je praktický – váží pouhých 1,25 kg a je lehce ovladatelný díky úzkému designu a vynikajícím ergonomickým vlastnostem včetně možnosti pohybovat podlahovou hubicí s otočným kloubem v rozsahu 180°. Úklid s ním je rychlý – nikde se vám nemotá kabel, ani nemusíte přepojovat mezi zásuvkami, abyste dosáhli do všech místností v bytě.

2v1 tyčový a ruční vysavač
Kärcher VC 4s Cordless Plus se z tyčového vysavače dokáže během několika sekund přeměnit na praktický ruční vysavač. Ohromí vás i svým výkonem, který konstantně dosahuje 15 000 Pa, díky čemuž má bezchybné výsledky na tvrdých podlahách a poradí si i s koberci. K důkladnému čištění tvrdých podlah je přístroj vybaven podlahovou hubicí s otočným měkkým válcovým kartáčem, který při vysávání posbírá vlasy i zvířecí chlupy. Kartáč se dá jednoduše vyjmout a očistit od navinutých vlasů a chlupů. K přeměně na ruční vysavač stačí zasunout teleskopickou rukojeť a použít textilní nebo štěrbinovou hubici podle místa a typu povrchu. Je ideální nejen na čištění podlah a nábytku, ale také vozidel.
Karcher VC 4s Cordless Plus_6290 Kc_image 3Multi-cyklónový čisticí systém
Nečistoty jsou zachytávány v nádobce s multi-cyklónovým čisticím systémem vybaveným filtrem HEPA 12. Nádobku s nečistotami lze vyprázdnit pouze jedním pohybem ruky, aniž by došlo ke kontaktu s nečistotami. Cyklonové těleso i nádobu lze omýt vodou.

Doporučená cena Kärcher VC 4s Cordless Plus 6290 Kč.

Zdroj: Kärcher / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář