Tipy na dárky pro muže

Tip na dárek pro muže: VARTA Stadium Light

Hledáte originální dárek pro partnera? Výkonné pracovní světlo VARTA Stadium Light udělá radost v garáži, pracovně, ve sklepě i v kůlně…

Nová svítilna VARTA míří do rukou nejen kutilům, ale každému, kdo ocení mobilní zdroj výkonného světla. Stadium Light je osazeno LED COB prvkem, který poskytuje doslova oslňujících 1450 lm s dosahem až 45 metrů. Výkon je možné regulovat celkem ve třech stupních (200, 800 a 1450 lm) s tím, že na nejnižší výkon je provozní doba až 15 hodin.

Velkou výhodou světla je integrovaná nabíjecí baterie Li-Ion s kapacitou 5200 mAh (2x 2600 mAh). Stadium stačí připojit prostřednictvím microUSB kabelu k nabíječce telefonu, počítači, powerbance nebo USB zdroji a není tak potřeba nakupovat jednorázové baterie. O stavu interní baterie informuje dvoubarevná dioda (blikání modrá + červená). Světlo podporuje nabíjení v rozsahu 1 – 2,4 A, plné nabití je tak možné za méně jak 4 hodiny.
VARTA Stadium LightPraktickou stránku Stadium Light podporuje i řada možností využití. Integrace výklopného stojánku s “krokováním” v 7 stupních zpřístupňuje různé pozicování světla, a to včetně zavěšení na háček nebo např. hřebík. Majitel jistě ocení také odolnost vůči prachu a vodě v rámci standardu IP54 a také odolnost vůči pádu až ze 2 metrů.

Samozřejmostí je 3 roky trvající záruka, v balení nechybí 1m microUSB nabíjecí kabel.

K zakoupení např.: www.czc.cz.
Cena: 1199 Kč

Více informací na: www.varta-ag.com/en/consumer.

Zdroj: Varta Consumer / komerční sděleníbanner_zima

Doporučené

Přidat komentář