Bydlení

Asombroso představuje novinku – luxusní povlečení Mi Casa Collection

Jaro je za dveřmi! Po dlouhé a únavné zimě se už všichni těší na teplé dny, kvetoucí stromy a sluneční paprsky. Vpusťte příjemnou jarní energii i do vašeho domova. Pořiďte si povlečení, které váš byt rozzáří.

Novinka od Asombroso – luxusní povlečení Mi Casa Collection
Skvělý tip na svěží vítr do vašeho domova, který nadchne každého milovníka krásy a elegantního bytového designu, je nová kolekce povlečení Asombroso Feel Home, Mi Casa Collection. Luxusní povlečení z bavlněného saténu (100% bavlna) je oboustranné, můžete ho tedy používat podle nálady a ladit s interiérem.

Vybírat můžete ze 3 designů povlečení
Málokdo ví, že autor značky Asombroso, světoznámý návrhář Osmany Laffita, je vystudovaný akademický malíř. Kolekce je inspirována jeho rodnou Kubou a vzpomínkami na dětství. „Mi Casa“ znamená ve španělštině můj dům. Ve chvílích, kdy se mu stýskalo, bral do ruky tužku a kreslil. Výtvory vířící v exotických a vášnivých barvách Kuby pak přenesl do této kolekce.
Asombroso.cz_ Feel Home Mi Casa Collection_03Designu kubánská lilie vévodí safírově modrá lilie, která je skutečným šperkem kubánských zahrad. Dále zde najdete Tiare Maori, sladkou gardénii, které se na Kubě přezdívá bílý motýl a symbolizuje čistotu a romantickou lásku. Vše je doplněné o exotickou orchidej, plnokvětou růži a drobné kvítky Dávivce celokrajného. Motiv kolibřík zpodobňuje nezbedného a neúnavného návštěvníka zahrady Osmanyho rodičů, který Osmanyho fascinoval svým pohybem a rychlostí již od dětství. V designu jej doplňuje mochyně peruánská, ibišek, bomarea, liána monstera a impatiens hawkeri, známá jako netýkavka. Třetí motiv je strelície, která vás přenese do romantických zákoutí karibských zahrad. Tento nádherně barevný květ, který připomíná hlavu ptáka s dlouhým zobákem a chocholem z barevných pírek, Osmany často kreslil. Na povlečení je obklopen chladivými kapradinami, skvostnou Calatheou a palmovými listy.
Asombroso.cz_Feel Home Mi Casa Collection_02„Můj rodný dům na Kubě se stal inspirací pro můj domov v Čechách. Nechte se společně se mnou unést a hýčkat luxusním materiálem, karibskými motivy a barvami, které se skrze vzpomínky každý den dotýkají mého srdce,“ říká ke kolekci sám autor. Povlečení pořídíte v klasických (140×200/220 cm) a francouzských velikostech (220×200/220 cm). Materiál má luxusní vzhled, je hedvábně hebký na dotek, prodyšný a výborně pohlcuje vlhkost. Vše je doladěno do posledního detailu, včetně pohodlného a praktického zipového zavírání a saténové lemovky. Kolekci Mi Casa Collection ušily šikovné švadlenky v České republice.

Uvidíte, že s novým povlečením, se vám vůbec nebude chtít z postele a chvíle strávené v ložnici budou vaše nejoblíbenější. Své nové povlečení a další produkty Asombroso vybírejte na webu www.asombroso.cz.

Zdroj: Asombroso / komerční sdělení
banner_zima

Doporučené

Přidat komentář