Pro gurmány

To nejlepší z mléka a ovoce: Pan Bůůů a jogurtové smoothie Balance

Chuť jemně rozmixovaného ovoce a zeleniny s lahodným jogurtem Hollandia. To je nové smoothie Balance. Jogurtový nápoj s prospěšnými kulturami BiFi, minimálním obsahem cukru a vysokým podílem ovoce a zeleniny. Bez lepku. Prospěšné BiFi bakterie. Vysoký podíl ovoce a zeleniny. Bez stabilizátorů, barviv a aromat. Zdroj bílkovin.

Dětským jogurtem Pan Bůůů pak uděláte radost jak sobě, tak i svým dětem. Lehké složení s prospěšnými kulturami BiFi, minimálním obsahem laktózy, cukru a vysokým podílem ovoce. Zkrátka dětství, jak má být. Vybírat můžete ze čtyř lákavých příchutí. Snížený obsah laktózy 0,01 %. Bez lepku. Prospěšné BiFi bakterie. Obsahuje o 6 gramů méně cukru, než sledované konkurenční výrobky. Vysoký podíl ovoce.

Jogurtové smoothie Balance
Jogurtové smoothie Balance je určeno všem, kdo chtějí dbát na vyvážený a zdravý životní styl. A zároveň zbožňují chuťově pestré kombinace čerstvého ovoce a zeleniny v jemném jogurtovém nápoji.

Značka Hollandia si potrpí na vysokou kvalitu. Mléko pochází z farem u Slavkovského lesa, které se zpracovává v mlékárně v Krásném Údolí. Jogurtové smoothie neobsahuje přidanou vodu, proto není třeba ani stabilizátorů v jogurtové hmotě.
hollandia_02
Jogurtové smoothie Balance je navíc bez lepku. Mohou si ho tedy vychutnat i osoby s bezlepkovou dietou. Zdraví podpoří prospěšné bakterie Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus, které mají příznivý vliv na oblast střevní mikroflóry.

Součástí balení jogurtového smoothie Balance je speciální dvouvrstvé a chytré víčko, které vám dovolí vychutnat si nápoj za chůze, v autě nebo třeba ve vlaku.

Jogurtový nápoj Balance zakoupíte ve čtyřech různých příchutích:
Zázvor, banán, červená řepa
Špenát, jablko, hruška, banán
Konopné semínko, dýně, maracuja, avokádo
Pomeranč, jablko, banán

K dostání na prodejnách Globus, Lidl a COOP.

Pan Bůůů – dětství, jak má být
Dětským jogurtem Pan Bůůů uděláte radost jak sobě, tak i svým dětem. Lehké složení s prospěšnými kulturami BiFi, minimálním obsahem laktózy, cukru a vysokým podílem ovoce. Zkrátka dětství, jak má být. Vybírat můžete ze čtyř lákavých příchutí. Snížený obsah laktózy 0,01 %. Bez lepku. Prospěšné BiFi bakterie. Obsahuje o 6 gramů méně cukru, než sledované konkurenční výrobky. Vysoký podíl ovoce.
hollandia_03
Dětský jogurt Pan Bůůů udělá radost každému dítěti a jeho rodičům. Najdete v něm totiž jen pečlivě zvolené ingredience. Mléko od kraviček z farem u Slavkovského lesa, které se zpracovává v mlékárně v Krásném Údolí. Velikým přínosem oproti běžným jogurtům je minimální obsah laktózy – pouze 0,01 %, a je tedy vhodný i pro ty nejmenší.

Pan Bůůů je navíc bez lepku. Mohou si ho tedy vychutnat i osoby s intolerancí mléčného cukru nebo s bezlepkovou dietou. Zdraví podpoří také prospěšné bakterie Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus, které mají příznivý vliv na oblast střevní mikroflóry.

Vsaďte na jistotu a udělejte radost sobě i svým dětem svačinkou v podobě jogurtu Pan Bůůů, kterou zakoupíte ve čtyřech různých příchutích: čokoláda, banán, jahoda a meruňka.

K dostání na prodejnách Globus, Billa, Košík.cz, Rohlík.cz a COOP.

Více informací a nabídku produktů najdete na www.hollandia.cz

Doporučené

Přidat komentář