Představujeme

Tom Tailor HAPPY TO BE: Láska na první nádech

Osvoboďte své skutečné já. Buďte otevření čemukoliv a komukoliv. PROSTĚ ŠŤASTNÍ. Přesně taková je nová eau de parfum od Tom Tailor. Veganská vůně pro ženy vystihuje život v harmonii se sebou samým – šťastný, zaměřený na tady a teď. Byla vytvořena, aby ve své nositelce podnítila pocity sebevědomí a svobody sebevyjádření: Nic není třeba předstírat.

Tom Tailor HAPPY TO BE
Smyslná parfémovaná voda Tom Tailor HAPPY TO BE se řadí mezi florientální vůně hýčkající smysly. V jejím úvodu se prolínají osvěžující tóny čerstvého citronu, šťavnatého grapefruitu a hořkého pomeranče. Závan podmanivé zázvorové lilie podněcuje představivost a zve ke snění. V srdci se mísí svůdný jasmín s intenzivní vanilkou, kterou dokonale podtrhuje špetka soli. Finále představuje harmonické spojení sladkého santalového dřeva, jemného kašmíru a neodolatelné ambry.

Flakon
Flakon vůně zaujme svým nezaměnitelně ženským barevným laděním, vyjadřujícím zářivou ženskost v celé její kráse. Obdélníkový tvar flakonu pohodlně padne do dlaně a je snadné jej uchopit. Víčko z vysoce kvalitního polymeru Surlynu vytváří elegantní korunu celého designu. Hlavice rozstřikovače v měděně zlatém provedení skrz průhledné víčko nádherně září. Speciálním prvkem designu je přívěsek z kvalitního semišového materiálu. Je možné jej z flakonu odepnout a použít například jako krásnou ozdobu na kabelku nebo jako přívěsek na klíče.

Vůni Tom Tailor HAPPY TO BE zakoupíte v drogeriích dm a Rossmann za cenu 540 Kč.

Zdroj: MC Consultant / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář