Profíci radí

Proč na vlnité vlasy používat hřeben Tangle Teezer?

Určitě ho znáte. Hřeben Tangle Teezer je populární už spoustu let a hodí se pro všechny typy vlasů. Ano, pro všechny, i pro vlnité a kudrnaté. Tento hřeben totiž přichází s inovativní technologií dvouvrstvých ohebných štětin, které vlasy nelámou a nepoškozují. Bez tahání dokáže rozčesat jakékoliv vlasy, zanechává je lesklé a uhlazené.

Hřebeny Tangle Teezer ovládají svět. Pokud nevěříte, že volba hřebene může mít tak obrovský efekt na váš účes, nezbývá než ho vyzkoušet.

Tangle Teezer je skvělý pro rozčesávání mokrých vlasů
Nejlepší čas na rozčesání vlasů je, když vylezete ze sprchy. S mokrými vlasy se pracuje mnohem snadněji než se suchými, zase jsou ale v tuto chvíli náchylnější k poškození. S kartáčem Tangle Teezer Wet Detangler se ovšem ničeho takového nemusíte obávat. Po mokrých vlnitých vlasech klouže, aniž by je poškodil, a snadno a rychle uvolní každé zacuchání. Pro ještě lepší efekt se doporučuje používat tento kartáč přímo ve sprše ve chvíli, když máte na vlasech nanesený kondicionér. Hřeben je snadno omyvatelný.

Konečně česání bez bolesti
Zejména majitelky kudrnatých vlasů dobře vědí, jak může bolet rozčesávání vlasů. S hřebenem Tangle Teezer je těmto bolestným zážitkům konec. Netahá za vlasy, nevytrhává je i s kořínky, pohybuje se mezi nimi ladně a bez problémů odděluje zacuchané vlasy. Díky tomu nebude problém učesat ani vaši neposednou cácorku. Kartáče Tangle Teezer jsou navíc dostupné i v řadě hezkých dětských motivů.

Tangle Teezer podle vašich představ
Největší legendou se stal originální Tangle Teezer, který nemá klasickou rukojeť jako hřeben, ale zato je kompaktnější, skvěle se drží a je perfektním parťákem na cesty. Jestliže upřednostňujete spíš tradiční provedení hřebenu, bude se vám víc líbit kartáč pro všechny typy vlasů Wet Detangler. A na cesty je tu malý Compact Styler! Na notino.cz najdete všechny z nich. Vyberte si ten svůj!

Zdroj: Notino / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář