Beauty

Tvář pohlazená jarním vánkem

Slunečné počasí za okny napovídá, že letošní zima je už nenávratně pryč. Změna ročního období s sebou nese mimo teplejších dní a rozkvetlé přírody i dobrou náladu. Zhluboka se nadechněte a načerpejte pozitivní energii. S úsměvem na tváři a s jednoduchým jarním líčením v jemných tónech inspirovanými tipy vizážisty značky Dermacol Tomáše Vidy rozzáříte za pár minut svůj den.
dermacol_jaro_liceni_02
Pleť

Svěží přirozenost
Lehké složení BB Hydratačního tónovacího krému 8v1 je vhodné na pokožku namáhanou po zimě. Představuje univerzální péči hned několika produktů za pár sekund. Výjimečný BB krém poskytuje pleti péči jako plnohodnotný krém a je efektivní jako make-up. Vytváří přirozený vzhled pleti, sjednocuje její tón a kryje nedokonalosti. Hydratuje pleť, rozzáří ji a dodá pocit svěží a sametové pleti. SPF 15 chrání pleť před slunečním zářením.

Tip vizážisty Dermacol Tomáše Vidy: Pro dosažení přirozeného vzhledu nanášejte BB krém i na oblast krku a dekoltu a zapracujte do pokožky do ztracena.
dermacol_jaro_liceni_03
Dotek jara
Typickými znaky jara jsou svěžest a barevnost. Nebojte se jí přenést i do každodenního líčení. S použitím tvářenky a trochou rozjasňovače to bude hračka. Tvářenku můžete jemně nanést nejen na celou tvář, ale intenzivněji na oblast lícních kostí. Pomocí velkého kulatého štětce barvu zapracujte. Rozjasňovač lehké pudrové textury nanesený na vybrané partie pleť rozzáří. Použít ho můžete do vnitřních koutků oka, pod obočí, na vrcholky lícních kostí a nad horní ret.

Oči
Podmanivý pohled za pár sekund
Jarnímu líčení očí dominují jemné oční stíny bledě růžového a bílého odstínu. Řasenka s intenzivními černými pigmenty dopřeje vašim řasám výraznou barvu. Jemné krémové složení nevytváří hrudky a je extra odolná. Díky tomu obalí každou řasu jednotlivě a dodá jí plnost. Na dosáhnutí panoramatické vzhledu řas postačí jen několik rychlých tahů.
dermacol_jaro_liceni_04
Rty
I vaše rty můžou zazářit intenzivní barvou jako první jarní květy. Barvy na rty vytváří dokonalý vzhled až na 16 hodin. Jednoduše ji aplikujete ve dvou krocích:
1. krok – naneste tenkou vrstvu barvy na rty a nechejte 1 minutu zaschnout.
2. krok – aplikujte na zaschlou barvu bázi, která rty hydratuje, zvláčňuje, dodá jim lesk a plnost. V průběhu dne ji můžete kdykoliv obnovit.

Tip Dermacol: Jaru kralují pastelové barvy. I v líčení budou zajímavým a svěžím prvkem.

text: Dermacol / vizážista: Tomáš Vida, Dermacol / styling: Kaja Čemová / foto: Jena Šimková, Dermacol

Doporučené

Přidat komentář