Profíci radí

Profesionální vlasová poradna Paul Mitchell

paul_mitchell_poradna_01_08
Nejsou vaše vlasy tím, čím byste je chtěli mít? Možná stačí málo, lehká úprava střihu, používání určité řady produktů, nebo jen změnit návyky.

Časopis Woman&Style vám ve spolupráci s prestižní značkou Paul Mitchell přináší vlasovou poradnu, kam můžete zasílat své dotazy ohledně problémů s vlasy nebo vlasovou pokožkou.

Každý druhý měsíc vybereme nejméně 3 dotazy, na které profesionálové z Paul Mitchell odpoví, a jejichž zasilatele odměníme některými z doporučených produktů značky Paul Mitchell.

Simona Z., Pardubice: Ráda bych se zeptala odborníků v Paul Mitchell na systém ochrany barvy před vymýváním. I když se snažím používat šampon a kondicionér pro barvené vlasy, stejně se barva vymývá.

Milá Simono, na trhu naleznete široké portfolio barev. Některé jsou technologicky vyspělejší a ne každá barva vydrží to samé. Paul Mitchell® The Color XG nabízí široké spektrum odstínů, které mají nižší obsah amoniaku. DyeSmart™ Sytem zaručuje větší trvanlivost barvy. Tento sortiment je k dostání ve vybraných salonech CUT&COLOR. Seznam salonu naleznete na : http://paulmitchell.biz/nase-salony/ . Pro podporu kvality barvy je nezbytná vlasová péče. Produkty z řady Color Care vlasy ochrání před nežádoucími vlivy. Barvené vlasy budou vypadat dynamicky a svěže. Výtažky ze slunečnice ochraňují strukturu vlasů před UVA a UVB zářením a pomáhají zabránit ztrátě intenzity barvy. Proto k šetrnému čištění Vašich vlasů použijte Color Protect® Daily Shampoo. Šampon dodá vašim vlasům pružnost a kontrolu. Navíc je ochrání před zmíněným UV zářením. Účinné látky zásobují vlasy dostatečnou dávkou vlhkosti. Color Protect ® Daily Conditioner Vám pomůže vlasy šetrným způsobem rozčesat. Malé množství vmasírujte jemně do vlhkých vlasů, nechte chvíli působit a poté opláchněte. Pro podpoření trvanlivosti barvy použijte dle potřeby Color Protect® Reconstructive Treatment. Péče v podobě masky Vaše vlasy posílí, zvyšuje jejich pružnost a pomáhá zabránit ztrátě intenzity barvy. Malé množství jemně naneste do vlhkých vlasů a nechte působit zhruba 5 minut. Poté opláchněte a na závěr použijte Color Protect ®Daily Conditioner, který uzamkne kutikulu vlasů a snižuje tak jejich náchylnost k mechanickému poškození.
paul_mitchell_poradna_02_03
Jitka B., Praha: Dobrý den, prosím o radu s finální úpravou účesu. Mám poměrně kvalitní vlasy (přírodní, vlnité, na ramena), ale účes, který si ráno vytvořím, mi nevydrží ani na dopoledne, vlasy plihnou, později se u hlavy začnou mastit, na koncích jsou dobré, někdy trochu suché. Je v nabídce vaší firmy něco, co by vlasy a účes udrželo ve formě?
paul_mitchell_poradna_02_05
Vážená Jitko. Je možné, že Vaše vlasy mohou být nespokojené již v samotném počátku péče. Proto bych Vám doporučila následující postup. Paul Mitchell® Shampoo Two® Vám vlasy krásně vyčistí do hloubky a zároveň z nich odstraní zbytky stylingových prostředků, které mohou Vaše vlasy zatěžovat. Je vhodný pro všechny typy vlasů, ideální pro rychle se mastící pokožku hlavy. Malé množství šamponu nejprve napěňte v dlani, poté jemně vmasírujte do vlhkých vlasů a opláchněte. Aby vlasy po koupeli netrpěly, použijte náš nezatěžující kondicionér The Rinse ™ z řady Additional. Díky pečujícím substancím z pšenice budou vlasy snáze česatelné a nebudou náchylné k potrhání či polámání. Malé množství tohoto kondicionéru naneste do délek mokrých vlasů a nechejte působit. Poté opláchněte proudem vody. Spolu s  Shampoo Two® je kondicionér vhodný ke každodennímu použití. Abyste ochránila délky vlasů před vysušením, aplikujte na konečky Super Skinny® Serum. Díky pečujícím látkám zamezíte vysušení vlasů a anti-frizz efektu. Pro objem a plnost účesu použijte flexibilní gel ve spreji Soft Sculpting Spray Gel®, který vyrovná vlasovou strukturu vlasu a dodá mu patřičný objem. Produkt nastříkejte do ručníkem vysušených délek vlasů. Poté dotvarujte pomocí kartáče a fénu do požadovaného tvaru.
paul_mitchell_poradna_02_04
Šárka P., Litvínov: Mám barvené vlasy v délce pod ramena a problém s jejich vysušováním. Ráno po umytí vypadají dobře, během dne však vysychají a krepatí. Večer už jsou jejich konce úplně suché a ráno musím znovu mýt. Existuje něco, co by vlasům dodávalo vlhkost během dne, nebo ji v nich během dne udrželo?

Dobrý den, Šárko, Vaše vyprahlé vlasy napumpujeme produkty z řady Moisture. Instant Moisture® Daily Shampoo poskytne Vašim vyprahlým vlasům potřebnou dávku hydratace. Pečující látky v čele s pantenolem pronikají hluboko do vlasů, kde napravují poničenou strukturu. Instant Moisture® Complex vlasy ochrání před UV zářením a udrží uvnitř vlasu potřebnou vlhkost. Malé množství šamponu napěňte v dlaních a poté vmasírujte do vlhkých vlasů. Tento šampon se rovněž skvěle hodí jako zvláčňující sprchový gel. Instant Moisture® Daily Treatment usnadní Vašim vlasům rozčesávání, posílí je a dodá lesk. Malé množství vmasírujte do vlhkých vlasů, nechte chvíli působit a opláchněte. Foaming Pommade® je strukturovací krém, který podrží Váš styling během dne. Váš účes bude pod kontrolou díky lehké fixaci. Rostliny v čele s rozmarýnem, aloe vera a jojobou zaručí lesk. Použijte opravdu malé množství velikosti hrášku a jemně zapracujte do vlhkých vlasů. Poté dotvarujte do požadovaného tvaru.
paul_mitchell_poradna_02_02
Dotazy do vlasové poradny můžete zasílat na: redakce@womanandstyle.cz

Více o produktech Paul Mitchell najdete na: www.paulmitchell.cz

Doporučené

Přidat komentář