Beauty

Valentýn? Nenamáhejte se a věnujte se raději sama sobě!

Možná jste na Valentýna bez valentýna. Spokojeně single nebo šťastně rozvedená. Partnerovi možná zrovna dávají olympiádu a na romantiku nemá čas. Nebo prostě oba považujete srdíčka, medvídky, růže a bonboniéry za ztělesněnou noční můru.

Zkuste to letos po svém! Oslavy nechte na jindy a místo jednoho muže si s sebou do vany vezměte celou armádu krasavců, co se o vás s láskou postarají. Najdete je v řadě Awapuhi Wild Ginger® Repair od Paul Mitchell®.

Dopřejte péči raději svým namáhaným vlasům. Řada Paul Mitchell® Awapuhi Wild Ginger® Repair je vytvořená právě pro ně.

Skvěle se doplňují a jsou to docela divoši, obsahují totiž výtažek z awapuhi – divokého zázvoru z Havaje. Tahle klíčová ingredience značky Paul Mitchell® se stará o přirozenou hydrataci, exkluzivní protein Keratriplex® vám zase bleskově posílí hřívu i sebevědomí.
mitchell_awapuhi_valentyn_02
1. krok: Udělejte si to pěkné
Vypněte telefon, napusťte vanu, zapalte svíčky, pusťte si oblíbený seriál nebo třeba metal. Cokoli vám vyhovuje. Tohle je váš večer! Hlavně mějte při ruce horkou čokoládu nebo aspoň to nejlepší šampaňské. A celou paulmitchellovskou partičku.

2. krok: Začněte něžně
Oceňovaný originál Moisturizing Lather Shampoo® je extra šetrný, neobsahuje sulfáty a chrání i zoufale poničené a vysušené vlasy. Dodá jim vláhu, hloubkově je zregeneruje a posílí. Používejte ho klidně každý den, je to láska na celý život.

3. krok: Buďte naměkko
Unavené a hrubé vlasy potřebují obměkčit. Hedvábnou hebkost jim zařídí kondicionér Keratin Cream Rinse®. Nešetřete s ním, vmasírujte ho od kořínků až po konečky. Nechte ho chvíli působit a užívejte si, jak vlasy uzdravuje, vyhlazuje a rozplétá.

4. krok: Nezapomeňte na ochranu
Tu nejlepší vašim kadeřím zajistí péče Keratin Intensive Treatment®. Dnes si ji rozhodně zasloužíte! Aplikujte ji jako masku a čekejte zázraky. Vysušené a mdlé vlasy intenzivně hydratuje, posílí strukturu, oživí barvu a dodá oslnivý lesk.

Zdroj: Paul Mitchell® / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář