Představujeme

Vánoční soutěž: Vyhrajte hodnotné ceny s GLS

Chcete letos o Vánocích udělat radost svým blízkým i sobě? Zapojte se do vánoční soutěže společnosti GLS a vyhrajte notebook nebo další skvělé ceny od GLS a partnera Mironet.cz. Stačí na webu soutez.gls-czech.com zaregistrovat číslo balíčku doručeného v období od 1. listopadu do 15. prosince 2023 do jednoho z 3.000 výdejních míst GLS. Zapojením do soutěže navíc podpoříte charitativní projekt Daruj hračku.

Vánoční soutěž, kterou v letošním roce vyhlásila přepravní společnost GLS, má za cíl motivovat lidi k ještě většímu využívání výdejních míst, ke kterým letos přibylo i přes 1.500 balíkomatů. Prostřednictvím jednoduchých kroků – vyzvednutím balíku ve výdejním místě a registrováním jeho čísla na soutěžním webu, se mohou lidé jednoduše zapojit do slosování o hodnotné ceny připravené ve spolupráci s Mironet.cz, které mohou ve vánočním období udělat radost jim nebo jejich blízkým. Každý balíček vyzvednutý ve výdejním místě zvyšuje šanci na výhru.

Celkem se soutěží o 28 cen, přičemž na jednoho šťastlivce čeká hlavní výhra v podobě špičkového notebooku. Vítěz hlavní ceny bude vyhlášený 18. prosince 2023 na Facebooku GLS CZ. V průběhu soutěže se bude každý týden losovat výherce týdenních výher, jako je herní konzole Xbox, stavebnice Lego či reklamní předměty společnosti GLS.

S GLS pro dobrou věc: charitativní projekt Daruj hračku
Zapojením do soutěže můžete letos o Vánocích obdarovat nejen sebe, ale i děti z dětských domovů a klienty sociálních ústavů s různými handicapy v rámci charitativního projektu Daruj hračku. „GLS je letos již potřinácté generálním partnerem dobročinného projektu Daruj hračku, který je organizovaný manažery na vozíčcích ze spolku Tango. S každým balíkem registrovaným v naší vánoční soutěži lidé navíc přispějí 5 Kč na splnění dalších malovaných vánoční přání dětí z dětských domovů a klientů specializovaných zařízení,“ vysvětluje Pavel Včela, ředitel GLS Česká republika. Jaké dárky z databáze přání projektu Daruj hračku přepravce nakoupí, budou moci lidé odhlasovat na Facebooku GLS CZ po skončení soutěže.

Zdroj: GLS / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář