Soutěže

Vánoční soutěž: Vyhrajte voucher pro dvě osoby na brunch do restaurace The Artisan

Pražská restaurace The Artisan v hotelu Marriott si vás získá svým neotřelým designem, ve kterém dominuje otevřená, divadelní kuchyně, interaktivním servisem a hlavně skvělým jídlem. Tým šéfkuchaře Davida Rejhona zde připravuje vytříbené pokrmy z české moderní kuchyně, při jejichž přípravě se klade důraz na řemeslnou výrobu, spolupráci s lokálními dodavateli, sezónnost a čerstvost surovin, a rovněž jejich udržitelné zpracování, to vše podtrhuje jedinečný kulinářský zážitek v této restauraci.

Pro gastronomické nadšence je každou neděli od 12:30 hodin připraven rodinný brunch, který představuje skvělou příležitost, jak strávit příjemné odpoledne se svými nejbližšími v obklopení vybraných delikates. Hosté se mohou těšit na unikátní degustaci v podobě několikachodového servírovaného brunche, kde si na své přijdou milovníci masa a steaků, vše doplněné o čerstvé ryby a zeleninu. Během současného adventního období se brunche konají i každou sobotu a jsou zpestřeny doprovodným svátečním programem a řadou tradičních vánočních pochoutek. Brunche na hlavní vánoční svátky budou ve znamení českých, ale i mezinárodních tradic, takže si můžete se svou rodinou či přáteli dopřát doslova jedinečnou hostinu, na kterou zavítá i Santa Claus! Na závěr každého brunche je vždy připraven výběr lahodných domácích dezertů a během prosince také vánočního cukroví z dílny cukrářů The Artisan, které vás příjemně naladí na zbytek víkendu a nadcházejí sváteční období.

Soutěž: Chcete strávit příjemné odpoledne ve společnosti nejbližší osoby a vybraných delikates? S námi můžete! Stačí správně odpovědět na níže položenou otázku a mít trochu toho štěstí. Na dva výherce čeká voucher pro 2 osoby na brunch v restauraci The Artisan v hotelu Marriot (Praha).

Více o hotelu a jeho službách najdete na www.theartisan.cz.
TheArtisan _2Soutěžní otázka: V jaké zemi vznikl koncept víkendového brunche?

a) USA
b) UK
c) Francie

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 11. 12. 2022, do předmětu uveďte BRUNCH. Výherci budou o výhře informováni e-mailem, vouchery budou odeslány obratem po ukončení soutěže, v případě zájmu si výherci mohou voucher vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO: Správná odpověď:  B, Výherci: Pavel S., Vrátno, Zuzana M., Rudná.

Doporučené

Přidat komentář