Představujeme

Varta Night Cutter F30R: Výkonná svítilna s powerbankou

Varta Night Cutter F30R je nejen svítilnou, ale plní i další funkce. Plně ovšem odpovídá svému názvu a skutečně se stává nástrojem, který prořízne jakoukoli temnotu. Základem je kvalitní 10W CREE LED s výkonem až 700 lm, což v praxi znamená dosvit až 300 m! Výkon svítilny lze regulovat ve čtyřech resp. třech stupních (+ blikání), čímž ovlivníte nejen výkon, ale také dobu svícení.

Night Cutter je navíc vybavena speciální optikou, která umožňuje nastavit šířku světelného paprsku. Jednoduše tak zvolíte mezi bodovým nebo širokým světelným kuželem.

Oproti většině svítilen na trhu je Night Cutter vybavena integrovanou Li-Ion baterií s kapacitou 2600 mAh, kterou lze jednoduše nabít připojením k počítači, powerbance nebo např. také nabíječkou mobilního telefonu. Ideální řešení na delší cesty, kdy lze mít vždy dobitou svítilnu – i když jste uprostřed lesa bez přístupu k bateriím a elektřině. S tím souvisí i další zajímavá funkce svítilny. Ta totiž funguje také jako pohotovostní powerbanka. Svítilně totiž krom microUSB (in) nechybí ani klasický výstupní USB port pro nabití mobilu/navigace v případě nutnosti. Kapacita interního akumulátoru umožní jen základní nabití, ale pro případ náhlého problému je dostačující.
varta2
O nabíjení, stejně jako o stavu (signalizace slabé baterie) nabití, informuje dioda. Blikající modré světlo značí dobíjení a konstantní modré svícení pak ukončené dobíjení. Pokud „zadek“ svítilny začne blikat červeně, uživatel ví, že by v dohledné době měl vyhledat nabíječku nebo powerbanku.

Konstrukce z kvalitního hliníku pomohla splnit řadu certifikací. Svítilna tak nabízí odolnost vůči vodě dle standardu IPX4, zvládá i pády z výšky do 2 metrů. Praktický je také uchycovací klip, kterým snadno Night Cutter upevníte např. na kalhoty a zároveň brání „kutálení“ svítilny na stole.

V balení nechybí kvalitní nabíjecí USB kabel, samozřejmostí je 3letá záruka. Cena: 1299 Kč.

Zdroj: Varta / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář