Soutěže

Soutěž: The Simpsons – plechový kufřík plný vitamínů pro děti

Vitaminy The Simpsons od VITARu jsou speciálně vyvinuté pro školáky a potřeby jejich organizmu. Pomáhají řešit slabší místa ve výživě školáků doplňováním důležitých látek, jakými jsou vitaminy, minerální látky, omega 3 mastné kyseliny, nukleotidy a další.

Soutěž: Imunitu dětí můžete posilovat chutně a hravě. Víme, jak na to! Zúčastněte se naší soutěže a můžete být mezi třemi výherci, kteří od nás obdrží dárkový plechový kufřík plný vitamínů pro děti. Obsah kufříku: The Simpsons Multivitan + Kolostrum, The Simpsons Multivitamin želé, 2x The Simpsons energit.

The Simpsons Multivitan + Kolostrum
Multivitaminové tablety s kolostrem ve třech ovocných příchutích – meruňka, borůvka a lesní jahoda. S přírodními aromaty a hroznovým cukrem. Přípravek je obohacen o vitamin D3, který je potřebný pro normální vývin a růst kostí u dětí. Vitaminy skupiny B, C a E přispívají k ochraně před volnými radikály, k snížení míry únavy a vyčerpání, k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti.

The Simpsons Multivitamin želé
Želé s obsahem vitaminů, minerálních látek a extraktu ze šípku v pěti ovocných příchutích. Vitaminy skupiny D3 a zinek přispívají k správnému vývinu a růstu kostí u dětí, k normální funkci imunitního systému, k udržení dobrého stavu kostí a zubů.

2x The Simpsons energit – Vitaminové tablety pro děti
Posilujte imunitu dětí chutnými vitaminovými tabletami se třemi skvělými ovocnými příchutěmi a devíti vitaminy. Obsah jednoho balení 42 tablet. Mix tří ovocných chutí, 9 potřebných vitamínů pro celkové posílení organizmu, obohaceno o vitamin D3 pro pevné a zdravé kosti, vhodné i pro diabetiky (neobsahuje cukr), přírodní aromata, bez chemických konzervantů.
soutez_vitar_02
Soutěžní otázka: Jak už jsme zmínili, The Simpsons Multivitamin želé obsahuje pět ovocných příchutí. Kterou příchuť v produktu nenajdete?

a) pomeranč
b) jablko
c) ostružina

Nechcete-li tipovat, správnou odpověď najdete zde.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 6. 6. 2019, do předmětu uveďte VITAR – KIDS. Tři autoři správné odpovědi od nás obdrží Kufřík plný vitamínů pro děti v hodnotě 529 Kč.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Ukončeno! Správná odpověď: C, výherci: Majka V., Brno, Eliška Z., Praha, Pavlína S., Praha.

Doporučené

Přidat komentář