Tipy na dárky

Velikonoční veganská kolekce pro vaši koupelnu

Ve vzduchu bude pomalu cítit jaro a na scénu už přihopkala spousta voňavých a roztomilých jarních dobrot, které vás chtějí potěšit a rozmazlit. Dobroty ve tvaru vajec a z čokolády se na vás pohrnou ze všech stran, možná je tak na čase poslechnout váš vnitřní veganský hlas. S velikonoční Lush kolekcí je to snadné – produkty jsou 100% veganské.

Kolekce je k dostání v obchodech i online.

Pusťte do svých koupelen třeba:

Bunny Bomb Bomb
Hupsněte do rozmazlující velikonořní koupele s kafrovou a pomerančovou silicí. Praskavý prášek se postará o extra porci zábavy a smyslového prožitku. Ať už použijete obě části bomby nebo jen jednu, postará se, abyste z růžové lázně vyhopkali plní radosti a jarního elánu.

Cocoa Sugar Scrub
Jestli se nemůžete nabažit vůně čokolády, skočte do sprchy s tímhle peelingem ve tvaru zajíčka ušáčka. Díky krystalovému cukru má skvělé exfoliační schopnosti, zatímco extrakt z aloe vera pokožku chladí a zklidňuje. Kousek ulomte, promasírujte ve sprše mokrou pokožku celého těla, opláchněte a užijte si nebeskou hebkost a jas. Radost do skoku vám jistě dodá i vědomí, že fair trade kakaové máslo v tomhle slaďoušovi pochází od Communidad de Paz de San Jose de Apartado, kolumbijské komunity oddané míru uprostřed střetů mezi levicovými partyzány, pravicovými polovojenskými skupinami a armádou.

Stegosaurus FUN Egg
Užijte si s grapefruitem a praskavým práškem cestu do pravěku! Popadněte tohle prehistorické překvápko, vhoďte jednu nebo obě poloviny do napuštěné vany, a zatímco budou proměňovat vaši vanu v jezírko vonící broskvemi, jahodami a postupně se rozvíjejícími tóny fialek, pohrajte si s multifunkční modelínou, kterou ukrývají. Vymodelujte si z něj koupelového kámoše, umyjte se s ním nebo jej rozdrobte do proudu vody, aby vykouzlil heboučké bublinky.

a další…
lush_velikonoce2
Vajíčka jsou nuda! Obdarujte netradičně dárky Lush!

Chirpy Chirpy Hop Hop (Kuřátko)
Originální koleda! Nadělte porci jarního hýčkání a péče o tělo i duši, zabalenou v krásném Knot Wrapu, který lze použít znovu a znovu, třeba uvázaný jako taška.

Balíček obsahuje: Carrot cake (scrub na rty), Cream Egg (koupelová pěna), Cocoa Sugar Scrub (tělový peeling), Golden Egg (krémová koupelová bomba), Chirpy Chirpy Hop Hop (knot wrap).

Chirpy Chirpy Hop Hop (Zajíček)
Tak trochu jiná koleda! Nadělte porci jarního hýčkání a péče o tělo i duši, zabalenou v krásném Knot Wrapu, který lze použít znovu a znovu, třeba uvázaný jako taška.

Balíček obsahuje: Carrot cake (scrub na rty), Cream Egg (koupelová pěna), Cocoa Sugar Scrub (tělový peeling), Golden Egg (krémová koupelová bomba), Chirpy Chirpy Hop Hop (knot wrap).

Všechny jarní a velikonoční produkty najdete na stránkách Lush.

Zdroj: Lush / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář