Fashion

Věnujte se indoorovým aktivitám stylově

Zimní období je typické krátkými dny, což nemusí být nezbytně nevýhodou. Naopak je výborná příležitost věnovat se některé z mnoha indoorových aktivit, které nám pomohou kompenzovat přetížení z jednostranných letních aktivit a posílit hluboký stabilizační systém. Právě zimní období a příprava v tělocvičně jsou základem pro výkonnostní posun příští letní sezónu.

Nrgy
Kolekce Nrgy je zaměřena hlavně na ženy. Právě zde se Craftu zdařilo spojení funkčnosti a módnosti. Tato řada umožní ženám vypadat při sportu víc než dobře. Elastický materiál s meshovými panely se postará o dokonalou funkčnost, zatímco designové řešení s efektním potiskem Craft zase o perfektní vzhled.

Dámský top a nátělník Nrgy – cena: 690,- Kč.

Core Fuseknit
Funkční řada nadčasového designu je určena pro sport i běžné nošení. Dokonale spojuje funkčnost s módností. Bezešvé torzo a příjemný elastický materiál se přizpůsobí tělu a jeho potřebám.

Dámské triko Core Fuseknit – cena: 990,- Kč, dámská a pánská mikina Core Fuseknit Hood – cena: 1490,- Kč.

Dámské kalhoty Lux
Dlouhé nezateplené elastické kalhoty s výrazným designem jsou vhodné zejména na fitness. Maximální komfort zajišťují ploché švy a efektní široká guma v pase. Cena: 1290,- Kč.

Craft samozřejmě myslí i na muže. Pořídit si mohou například triko Deft za 690,- Kč nebo kalhoty Deft za 1090 Kč.
Craft_Image_Training_01
Pánské triko Deft
Triko je určeno pro pohodový trénink nebo běžné nošení. Craft použil pro jeho výrobu netradiční kombinaci materiálů (bavlna + polyester). O příjemné nošení se postarají ploché švy.

Pánské kalhoty Deft
Volné kalhoty se dají využít nejen pro indoorové aktivity. Měkký příjemný materiál s dobrým odvodem vlhkosti zajistí dokonalé pohodlí. Díky rovnému střihu nohavic, široké elastické gumě v pase a šňůrce na přitažení padnou každé pánské postavě.

Zdroj: Craft / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář