Představujeme

Vítejte ve světě dokonalé kávy: WMF Perfection

Dopřejte si v dnešním uspěchaném světě chvilku pohodlí s novou řadou kávovarů WMF Perfection 600. Díky intuitivnímu ovládání a systému rychlého ohřevu budete mít svou každodenní kávu na stole během několika vteřin. Začněte v poklidu svůj perfektní den, pohostěte hosty, nebo si prostě jen odpočiňte se svým vysněným šálkem kávy. Na WMF Perfection se zkrátka můžete spolehnout.

Nový kávovar WMF Perfection 640 potěší všechny vaše smysly. Disponuje intuitivním rozhraním, díky kterému je jeho obsluha opravdu snadná a káva, jak už jeho název napovídá, je vždy perfektní. Potěší vás i tichý chod s bohatým aroma a čistou kávovou chutí. Navíc se můžete těšit na 15 různých receptů a řadu nastavitelných možností, které jsou programovatelné v rámci až 4 individuálních profilů, které vám umožní připravit si kávu stisknutím jednoho tlačítka. Dokáže připravit i dvě kávy najednou a pohostit tak vaše hosty téměř bez vaší pomoci.

I z technického hlediska je nový WMF Perfection nadupaný. Integrováno je i WiFi připojení pro okamžité softwarové aktualizace. S technologií WMF Double Thermoblock a nerezovým kónickým mlýnkem s 5 stupni mletí kávy budete mít vždy hrnek kávy s mimořádnou chutí a aroma. A když přijde na údržbu, ani zde se nemusíte ničeho obávat. Systém Click & Clean za vás automaticky vyčistí celý mléčný systém a chytrý design zajišťuje rychlý a snadný přístup k zásobníku na kávovou sedlinu a odkapávací misku z přední strany přístroje pro opravdu rychlé vyčištění.

A pokud svůj zážitek chcete povznést ještě výš, vydejte se cestou modelu WMF Perfection 680. Ten vám kromě všech benefitů zmíněných výše totiž připraví až 3 studené nápoje, a to konkrétně nitro kávu, chlazenou kávu, nebo skvělé ledové latté.

Zapojte se do světa dokonalé kávy s WMF Perfection a užívejte si každý den svůj šálek přesně podle svých představ a chutí.

Více na www.homeandcook.cz/WMF-svet-kavy.

Zdroj WMF, foto: výrobce, redakce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář