Představujeme

Vychutnejte si sluneční paprsky bez obav!

Ostré slunce může naší pokožce pořádně uškodit. Největším nepřítelem je pro nás nebezpečné UV záření, které je současně jedním z viníků předčasného stárnutí pleti. Abychom si i letos bez obav mohli užívat slunečních paprsků, potřebujeme účinnou ochranu. Řada přípravků Piz Buin® je zárukou, že se nemusíme obávat negativních dopadů pobytu na přímém slunci. Poskytuje naší pokožce optimální ochranu, ale i přirozeně krásné a zdravé opálení.

Piz Buin Allergy
Je vaše pleť přecitlivělá na slunce? Vychutnejte si nyní sluneční paprsky s Piz Buin® Allergy bez nepříjemného podráždění kůže! Díky látce CalmanelleTM (protein získávaný z mandlí) předchází vzniku sluneční alergie a má výrazný zklidňující účinek. Přípravky jsou mimořádně odolné vůči vodě (vydrží až 80 minut pobytu ve vodě), neobsahují barviva, parabeny a látky vyvolávající alergie. Dopřát si můžete Opalovací mléko (SPF 15, SPF 30 a SPF 50+), Sprej na opalování (SPF 15 a SPF 30) a Krém na obličej (SPF 30 a SPF 50+)
piz_buin_allergy_02
Piz Buin Tan & Protect
Řada, která díky speciální technologii urychlí přirozený proces opalování a zvýší jeho intenzitu. Nemastné a nelepkavé složení opalovacího oleje (Opalovací olejový sprej SPF 6, SPF 15 a SPF 30) zanechává pokožku hydratovanou po celý den. Díky obsahu Melitanu zvyšuje produkci přirozeného pigmentu, díky kterému budete opáleni rychleji.

Piz Buin je k dostání v síti parfumerií FAnn, www.fann.cz, www.notino.cz

Zdroj: Piz Buin / foto: bigstock, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář