Soutěže

Soutěž: Vyhrajte víkendový pronájem party stanu na svoji zahradní party nebo svatbu

Chystáte oslavu, zahradní party pro kamarády nebo dokonce svatbu? Dostaneme vaši akci pod střechu!

Nejčastější způsob, jak zabezpečit zastřešení a zázemí pro venkovní akce, představují party stany.

Při výběru stanu se vždy přihlíží k tomu, v jaké lokalitě se akce koná a pro kolik osob. Partystanyhned.cz nabízí nejen nůžkové stany, které jsou ideální pro ultrakrátký i několikadenní event. Zastřešíte jimi prodejní, kulturní i společenské akce a catering.

Soutěž: Do naší soutěže věnovali Partystanyhned.cz tři poukázky na víkendový pronájem nůžkového stanu o velikosti 3×3 metry vč. příslušenství (bočnice, zátěže na ukotvení), které jednoduše postavíte na jakékoli zahradě nebo prostoru. Hodnota jedné ceny je 1500 Kč. Platnost poukázky 6 měsíců.

Nůžkové stany jsou ideální pro víkendový event. Díky vylepšené konstrukci je rozložení i složení stanu extrémně snadné a rychlé. Stany jsou lehké a snadno transportovatelné. Vydrží i vysokou zátěž a časté používání.
nuzkove_2Soutěžní otázka: Beduínský stan je výraz pro:

a) Nůžkový stan
b) Skladovou halu
c) Strečový stan

Nechcete-li tipovat, najdete správnou odpověď na stránkách www.partystanyhned.cz.

Podmínky: Vyzvednutí výhry: pouze osobní odběr v Praze (převzetí v pátek, vrácení v pondělí). Pokud by výherce chtěl zaslat výhru/stan poštou, lze tak učinit, avšak cenu poštovného tam i zpět musí výherce doplatit.

Správnou odpověď (ve tvaru A, B nebo C) zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 30. 8. 2021, do předmětu uveďte PARTYSTANYHNED. Výherci budou o výhře informováni e-mailem.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

O partnerovi soutěže: Jsme specialisté na pronájmy a prodeje party stanů, stanových hal, skladových hal a vybavení pro pořádání eventů a společenských akcí. Naše působnost je po celé ČR: Praha, Brno, Liberec, Ostrava, Plzeň, České Budějovice, Jihlava atd. Našim partnerům nabízíme vždy něco navíc. Vážíme si spolupráce s novými i stávajícími partnery, jejich spokojenost s našimi službami je pro nás vždy na prvním místě. Díky letitým zkušenostem s pořádáním eventů a akcí širokého spektra zaměření nabízíme ideální řešení od zastřešení včetně vytápění a klimatizace až po catering včetně mobiliáře, inventáře a sociálních zařízení. Party stany samozřejmě tvoří základní prvek našich služeb. Garantujeme vám profesionalitu, kvalitu a rychlost. Věříme, že všechno, co stojí za to, aby bylo vykonáno, stojí za to, aby bylo vykonáno výborně. Více informací najdete na www.partystanyhned.cz.

Poznámka: Úvodní fotografie je pouze ilustrační prezentace partnera soutěže, nejedná se o výherní produkt.

UKONČENO! Správná odpověď: C. Výherci: Marek K., Liberec, Lada K., Oldřichov, Pavel S., Praha

Doporučené

Přidat komentář