Soutěže

Vyprošťovák: Konec těžkých rán po prohýřené noci

Během celého roku se najde mnoho příležitostí pro oslavy s přáteli. Narozeniny, svátky, Vánoce, Velikonoce,… Někdy má večer plný zábavy nepříjemné následky následujícího rána, proto je dobré se na ně připravit, zvláště pokud se chcete vyhnout kocovině nebo máte následující den povinnosti.

Po nadměrné konzumaci těžce stravitelného jídla, alkoholu nebo kávy může dojít ke zvýšené produkci žaludečních kyselin. Vyprošťovák obsahuje kombinaci jedlé sody a kyseliny vinné, která má schopnost neutralizovat žaludeční kyseliny, a proto se doporučuje užívat právě při zmíněných problémech se zažíváním. Nové druhy jsou navíc obohaceny i o další prospěšné látky.
soutez_vitar_vyprostovak_02
Soutěž: V této soutěži s Vitarem mohou 3 z vás získat 1x Vyprošťovák Active + 10 ks Vyprošťovák Forte pro lehčí rána po prohýřené noci.

Vyprošťovák Active
Vyprošťovák Active ve formě šumivých tablet je obohacen o vitamin C, který pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání, pozitivně ovlivňuje energetický metabolismus a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Obsažený hydrogenuhličitan sodný je schopný neutralizovat kyseliny, jejichž přebytek se může projevit jako pocit plnosti či tlaku v žaludku. Nově s lehkou a osvěžující příchutí citronu. Doporučené dávkování je jedna tableta večer, která v průběhu spánku tělu dodá potřebné látky a pomůže v boji s odbouráváním alkoholu, a jedna ráno, která vás postaví na nohy.

Vyprošťovák Forte
Vyprošťovák Forte v sypké směsi nabízí zcela nové unikátní složení. Mimo ověřenou kombinaci jedlé sody a kyseliny vinné obsahuje také vitaminy C a E, komplex vitaminů B a minerální látky. S příchutí citronu a grepu. Díky revolučnímu složení mírní příznaky kocoviny a pomáhá tělu vypořádat se s následky nadměrné konzumace jídla a alkoholu. Obsah sáčku stačí rozmíchat ve sklenici vody a dát si jeden nápoj večer, aby v průběhu noci tělu dodal potřebné látky a pomohl v boji s odbouráváním alkoholu, a druhý ráno, kdy vás Vyprošťovák Forte postaví na nohy.

Soutěžní otázka: Kromě Vyprošťováku Active a Vyprošťováku Forte najdete v nabídce společnosti Vitar ještě jeden Vyprošťovák. Jaký je jeho název?

a) Vyprošťovák Strong
b) Vyprošťovák Double
c) Vyprošťovák Restart

Nechcete-li tipovat, najdete správnou odpověď zde.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 27. 6. 2019, do předmětu uveďte VYPROŠŤOVÁK. Tři autoři správné odpovědi od nás obdrží balíček Vyprošťovák.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Ukončeno! Správná odpověď: C, výherci: Kamila M., Rokytnice, Vladěna Č., Dolní Dvořiště, Martin H., Brandýs n./Lab. – Stará Boleslav

Doporučené

Přidat komentář