Představujeme

Omlazující kompaktní make-up posílený výtažkem z kapradiny

Hledáte omlazující tekutý make-up v kompaktním provedení, který je snadno roztíratelný, má jemnou texturu a velmi jednoduše dokáže přilnout k pleti? Právě jste ho našla!

Make-up Heliocare 360° Cushion Compact zajistí pleti maximální možnou ochranu před všemi druhy slunečního záření: UVA, UVB, tzv. viditelným a infračerveným. Toto spektrum záření přitom dovede svým opakovaným působením na pleť podstatně navýšit riziko vzniku hyperpigmentace, aktivovat vznik nežádoucích volných radikálů až o 50 % a naopak výrazně omezit tvorbu kolagenu v pleti, čímž se urychluje proces jejího stárnutí.

Make-up Heliocare 360° Cushion Compact je hypoalergenní, nekomedogenní a neobsahuje parabeny. Hodí se pro všechny typy pleti.

Inteligentní aplikace
Make-up lze snadno aplikovat na tvář pomocí houbičky. Jemným poklepáním se lehce zapracuje do struktury pleti a ihned k ní přilne. Spolehlivě kryje drobné nedokonalosti, přitom pleti ponechává dojem přirozenosti. K dostání je ve 3 barevných odstínech: Beige, Bronze a Pearl.
Heliocare 360 cushion 3 light
Jedinečné složení
Make-up Heliocare 360° Cushion Compact zároveň disponuje unikátní technologií Fernblock®, která je specifická výtažkem z tropické kapradiny Polypodium leucotomos z oblasti Střední Ameriky. Inovativní filtr Fernblock® představuje silný přírodní antioxidant, který chrání DNA pleti, pomáhá předcházet tvorbě vrásek, pigmentových skvrn i slunečním alergiím. Make-up navíc hydratuje pleť, přitom na ní nezanechává mastný film. V jeho složení totiž nechybí ani oxid křemičitý, který dokáže pohltit nadbytečný maz a vyvolat tak dojem sametově hebké pleti.

Krytí: fluidní textura zajistí přirozený vzhled a kryje drobné nedokonalosti
Ochrana: komplexní spektrum sluneční ochrany (UVA/UVB/HEVIS/IR-A) SPF 50+
Obnova: regenerace poškozeného DNA pleti a výrazné omezení působení volných radikálů
Neutralizace: technologie Fernblock® bohatá na antioxidanty, vitaminy E, C a extrakt ze zeleného čaje

Více informací o produktech Heliocare naleznete na heliocare.cz.

Zdroj: Heliocare / foto: bigstock, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář