Beauty

Vyretušujte letos v létě své tělo k dokonalosti

Když i během léta nosíte dlouhé kalhoty nebo sukně jen proto, že si netroufáte odhalit nohy, potřebnou dávku odvahy vám dodá Dermacol Perfect Body Make-up. Nezáleží na tom, zda vám vadí pouze světlý odstín pokožky, která se ještě nestihla opálit, nebo se trápíte kvůli prosvítajícím žilkám, drobným modřinkám a celulitidě. Díky voděodolnému tělovému make-upu, který je teď dostupný ve čtyřech nových odstínech, si efektní „retuš“ můžete dopřát na počkání.

Tak jako běžný make-up, tak i jeho tělová verze slouží k zamaskování nedokonalostí a optickému vylepšení vzhledu pokožky. Perfect Body Make-up dokáže překrýt nechtěné modřiny nebo jiné nedokonalosti, sjednocuje barevný tón pokožky a dodává jí efekt opálení ihned po nanesení. Když ho použijete na nohy, budou působit štíhleji, což je bonus, který ocení každá žena. Pravidelným používáním zároveň svojí pokožce dopřejete koktejl účinných látek, které zlepší její vzhled a kvalitu.

Lehká textura s panthenolem a vitaminem E pokožku hydratuje, regeneruje a vyživuje. Posilující komplex rostlinných extraktů FIRMIDERM (mandlovník mořský, bez černý, dub portugalský) zlepšuje pevnost a pružnost pokožky, zabraňuje jejímu ochabování a podporuje mikrocirkulaci.

Extrakt z hnědé mořské řasy Kalpariane poskytuje kůži ochranu proti volným radikálům, předčasnému stárnutí a ochabování.

Komplex rostlinných extraktů Polyplantanti celuloide (chaluha bublinatá, břečťan, hořký pomeranč, rozmarýn, pupečník asijský) zlepšuje vzhled pokožky s celulitidou, vyhlazuje ji, omezuje vznik otoků a rozšířených žilek.

Tip: Perfect Body Make-up dodá pokožce okamžitý efekt opálení, rovněž dobře poslouží i k zamaskování neopálených míst od vrchního dílu plavek, která by mohla působit rušivě například při nošení topů bez ramínek nebo s odhalenými zády.
dermacol_nohy_02
Voděodolný tělový zkrášlující make-up Dermacol Perfect Body Make-up je dostupný v 6 odstínech.

Extra tip: Chodidla patří mezi nejvíce namáhané části těla a často jim nevěnujeme příliš velkou pozornost. Přitom by si ji zasloužila. Denně je vystavujeme zátěži a vzhledem k tomu, že na nich není velké množství mazových žláz, mají sklon se rychleji vysušovat. Zvláčňující krém na nohy Happy Feet Cream s výživným olivovým olejem, panthenolem a vitaminem E zvláčňuje a vyživuje namáhanou pokožku nohou. Účinně zvyšuje elasticitu pokožky, podporuje regeneraci a hydrataci. Krém má deodorační účinek a jeho svěží vůně nohy příjemně provoní a uvolní.

Do bot i na chodidla můžeme aplikovat Osvěžující sprej na nohy a do bot Fresh Shoe Spray, který poskytuje 24 hodinovou ochranu před nepříjemným zápachem, zatímco osvěžuje vaše nohy. Aktivní látka Sensidin®DO zabraňuje množení a růstu mikroorganismů, které rozkládají pot. Chladivý mentol uvolňuje unavená chodidla. Sprej zanechává nohy i obuv ošetřené, provoněné.

A teď jsou již nohy připraveny na aplikaci zkrášlujícího make-upu Perfect Body Make-up, jehož lehká krémová textura perfektně kryje nedokonalosti a dodává nohám a pokožce těla okamžitý efekt opálení.

Zdroj: Dermacol / foto dreamstime, Dermacol / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář