Beauty

Vystupte z davu s novou řadou metalických líčidel

Držte krok se světovými trendy a podlehněte metalickému lesku očí a rtů. Ryze česká značka Dermacol přichází s kolekcí Magnetic Metal. Kosmopolitního vzhledu snadno dosáhnete s edicí kajalových tužek na oči, očních stínů z řady BonBon a limitovanou kolekcí metalických tekutých rtěnek. Pro denní i noční look.

Mezi nové must have patří:
4 odstíny metalických tužek na oči Metallic Eyeliner Magnetic
5 odstínů tekutých rtěnek Metallic Lips
10 nových odstínů očních stínů BonBon Eyeshadow Metallic Look

Metallic Eyeliner Magnetic – Tužky na oči
Dlouhotrvající kajalové tužky na oči mají měkkou krémovou texturu a při aplikaci snadno kloužou po víčku, hladce přilnou a vydrží až 16 hodin. Jsou vhodné pro precizní linky i kouřové líčení. Dostupné ve čtyřech barvách – oslnivě zelené a modré a v metalických odstínech zlaté a bronzové. Obsahují vysoké množství pigmentů, které dodají Vašim očím intenzivní a syté odstíny. Jsou voděodolné.
dermacol_metallic_02
Metallic Lips – Tekuté rtěnky (limitovaná kolekce)
Metalické rty jsou trendem světových mol i beauty blogerek. S vysoce pigmentovanou tekutou rtěnkou Metallic Lips od Dermacol dosáhnete trendy vzhledu okamžitě. Snadno se nanáší, nesmývá se a vytváří metalické odlesky, které doplní jakýkoliv outfit. Limitovaná kolekce tekutých rtěnek Metallic Lips je v prodeji v pěti odstínech.

BonBon Eyeshadow – Metallic Look – Oční stíny Wet & Dry
Oční stíny BonBon s hypoalergenní vůní bavlníku zvýrazní barvu očí a rozzáří pohled. Vysoký obsah minerálních pigmentů zajistí sytou a jasnou barvu po celý den. Drobné třpytky a perleť vytvoří na víčkách okouzlující metalické odlesky. Wet & dry pudrová textura je sametově jemná a umožňuje ladit intenzitu barvy dle způsobu aplikace stínu. Deset nových odstínů doplňuje řadu více než stovky barev stínů BonBon.

Zdroj: Dermacol / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář