Beauty

Evoluderm: vyrobeno s láskou – díl II. – zaměřeno na tělo a vlasy

Sprchové gely, tělová mléka, šampony, deodoranty, vlasové spreje – to vše nabízí francouzská značka kosmetiky Evoluderm.

Exotický sprchový gel Monoï de Tahiti
Sprchový gel Monoï de Tahiti je plný exotiky. Je obohacen o vonné oleje z Tahiti, které se vyznačují svými hydratačními a regeneračními vlastnostmi. Jeho pěna a jemné olejové složení zanechají na pokožce příjemně sladkou vůni slunných dálek.

Sametový sprchový gel s medem a bambuckým máslem
Sprchový gel s medem a bambuckým máslem dodává pokožce ochranu a sametový pocit. Pečující krémový gel s bohatou pěnou zanechává pokožku jemnou, pružnou a neodolatelně voňavou.

Hydratační tělové mléko s bambuckým máslem
Tělové mléko s bambuckým máslem, které je známé pro své výživné a povzbuzující účinky, pokožku hydratuje a zjemňuje.

Tělové mléko s mandlovým mlékem a bambuckým máslem
Tělové mléko s mandlovým mlékem a bambuckým máslem pokožku vyživuje a zklidňuje, díky kombinaci těchto dvou klíčových ingrediencí. Sladké mandlové mléko obnovuje, zatímco bambucké máslo pokožku chrání. Krémové složení na pokožce nelepí a jemná vůně dodá příjemný pocit čistoty a péče.

Vyživující šampon pro velmi suché a poškozené vlasy s arganovým olejem
Šampon Evoluderm s arganovým olejem a bambuckým máslem vyživuje velmi suché a poškozené vlasy. Arganový olej obnovuje vlasové vlákno, zatímco bambucké máslo vlasy chrání a dodává jim jemnost.

Ochranný šampon pro normální vlasy s mandlovým mlékem
Ochranný šampon Evoluderm s mandlovým mlékem a bambuckým máslem byl vytvořen pro normální vlasy, které potřebují ochranu. Mandlové mléko a bambucké máslo vlasy zjemňují, obnovují a chrání proti denním vlivům a zanechávají je pružné a lesklé.

Vlasový sprej pro suché vlasy s keratinem
Evoluderm vyvinul vlasovou péči pro každý typ vlasů. Hydratační složení s keratinem obnovuje vlasová vlákna, dodává lesk a sílu. Výsledkem jsou zdravé a lesklé vlasy.
predstavujeme_evoluderm_telo_02
Deodorant Invisible
Evoluderm Invisible deodorant neobsahuje parabeny a alkohol. Byl vytvořen tak, aby nezanechával skvrny na bílém a černém oblečení. Invisible deodorant zabraňuje pocení, je šetrný k pokožce a zajišťuje ochranu po dobu 48 hodin.

Deodorant s vůní granátového jablka
Evoluderm deodorant neobsahuje hliníkové soli a je vytvořen tak, aby byl maximálně efektivní a zároveň šetrný k pokožce. Jeho jemně sladká vůně granátového jablka probudí všechny smysly. Složení deodorantu poskytuje pokožce ochranu, kterou potřebuje k zabránění pocení po dobu až 24 hodin.

Deodorant s jemnou vůní Sweetness
Jemný krémový deodorant neobsahuje parabeny, alkohol a je vytvořen tak, aby zabraňoval pocení po dobu až 24 hodin a zároveň byl šetrný k pokožce. Krémové složení obsahující výtažky z bavlny dodává pokožce jemnost a udržuje ji suchou po celý den.

Deodorant s výtažkem z bavlny
Deodorant neobsahuje hliníkové soli a alkohol. Je maximálně efektivní a zároveň šetrný k pokožce. Složení je založeno na Kamenci, přírodním minerálu, a výtažku z bavlny, který zabraňuje pocení až po dobu 24 hodin. Jemná vůně dodá báječný pocit svěžesti a čistoty po celý den.

Deodorant s vůní orchideje
Deodorant s jemnou vůní orchidejí neobsahuje parabeny, hliníkové soli a alkohol. Je vytvořen tak, aby byl maximálně efektivní a zároveň šetrný k pokožce. Složení je založeno na Kamenci, přírodním minerálu, který zabraňuje pocení až po dobu 24 hodin.

Produkty Evoluderm jsou k dostání v síti parfumerií FAnn, www.krasa.cz. Více informací na www.gdist.cz.

Zdroj: Evoluderm / foto: bigstock, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář