Zdraví

Vyzkoušejte sílu lidového léčitelství ve formě bylinných sirupů

Byliny a léčivé rostliny byly využívány v lidovém léčitelství od pradávna. Své místo mají i v dnešní době, kdy se stále více lidí obrací k přírodě. Vitar – tradiční český výrobce vitaminových doplňků – připravil 10 bylinných sirupů MaxiVita Herbal s pečlivě namíchanými recepturami vycházejícími z lidového léčitelství. Všechny obsahují vysoce koncentrované bylinné extrakty, nikoli výluhy, a jsou obohaceny mimo jiné o vitamin C, který podporuje imunitní systém.

MaxiVita Herbal Bylinný sirup POSÍLENÍ IMUNITY
Bylinný sirup MaxiVita Herbal Posílení imunity obsahuje 10 vitaminů (vitamin C, E a vitaminy skupiny B) a bylinné extrakty (plicník lékařský, Echinacea), které pozitivně přispívají ke zvýšení odolnosti proti virům a bakteriím. V lidovém léčitelství jsou tyto bylinky používány při zánětu průdušek a k usnadnění odkašlávání. Bylinný sirup Posílení imunity je vhodné užívat zejména v období chřipek a nachlazení.

MaxiVita Herbal Bylinný sirup Kanadské brusinky
Pečujte o močové cesty pravidelnou dávkou přírodního extraktu z kanadských brusinek v bylinném sirupu MaxiVita Herbal, který obsahuje i extrakt z Echinacey a vitaminu C pro podporu imunity.
Bylinný sirup Kanadské brusinky je vhodné užívat při potížích s močovými cestami a v období chřipek a nachlazení.
herbal_02
MaxiVita Herbal Bylinný sirup KLIDNÝ SPÁNEK
Kvalitní spánek je velmi důležitý pro regeneraci celého těla. Hektický životní styl přináší spoustu stresujících situací, které mohou negativně ovlivnit pohodu celého organizmu. Naše tělo i mysl jsou v napětí, jehož se nám nedaří zbavit ani při usínání. Obsažené přírodní extrakty v bylinném sirupu MaxiVita Herbal Klidný spánek mají uklidňující účinky, podporují mentální pohodu při vypětí a navozují pohodu při usínání. Bylinný sirup Klidný spánek je vhodné užívat při potížích s usínáním a spánkem.

Novinka: MaxiVita Herbal Bylinný sirup POSÍLENÍ IMUNITY pro děti
Podpořte dětskou imunitu díky obsahu nukleotidů, kombinaci 11 důležitých vitaminů a extraktu z rakytníku, který má příznivý vliv na obranyschopnost organizmu. Vitamin D3 je důležitý pro stavbu kostí, nukleotidy jsou základními stavebními kameny nukleových kyselin DNA a RNA, které se vyskytují v buňkách všech živých organizmů. Sirup má příjemnou jahodovou příchuť. Bylinný sirup Posílení imunity pro děti je vhodný k dlouhodobému užívání po celý rok, především pak v období podzimu a zimy.

Všechny druhy MaxiVita Herbal Bylinných sirupů zakoupíte v obchodech a drogeriích nebo na e-shopu s doplňky stravy od VITARu www.nasevitaminy.cz.

Zdroj: Vitar / foto: bigstock, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář