Představujeme

Waterdrop: zimní novinky a nové příchutě plné přírodní ovocné chuti

Ani v zimě nezapomínejte na pravidelný režim a vybavte svou obranyschopnost silou vitamínů, minerálů a výtažky ze superpotravin. Díky prvnímu mikrodrinku na světě Waterdrop je to velmi snadné. Stačí mít při sobě malou kostku plnou energie a pak už jen doplnit trochou vody.

K pěti lahodným příchutím Defence, Boost, Focus, Relax a Youth se v prosinci přidává další skvělá varianta plná zdraví – Glow. V této příchuti najdete extrakty z artyčoku, opuncie a přírodní aroma šťavnatého manga, které dodává nápoji ovocnou osvěžující chuť. Glow obsahuje také vitamín C, E a thiamin. Objevte lahodnou plnou chuť nové příchuti díky Discovery kitům Glow, které získáte zdarma k nákupu nad 1000 Kč.

Věnujte radost v podobě mikrodrinku Waterdrop. V prosinci získáte Empowerment boxy za zvýhodněnou cenu 575 Kč, Empowerment sety se po čas adventu převlékají do vánočních designových přebalů a nově si můžete z e-shopu nechat poslat balíček v šetrnější větší krabici. Dopřejte si Vánoce a vstupte do nového roku s větší chutí! Kromě příchutí a designových lahví z borosilikátového skla můžete doplnit svou domácnost či kancelář novými sklenicemi v minimalistickém designu. Vhoďte kostku Waterdrop do sklenky o objemu 300 mililitrů a užijte si tu správnou intenzitu nápoje! Nově si můžete pořídit též čistící kartáč s rukojetí z masivního dřeva, díky němuž se budou skleněné lahve skvět čistotou.
Waterdrop.cz_Glow
Od ledna se navíc s mikrodrinkem budete moci setkat také v kině. Waterdrop se totiž stal partnerem nového českého filmu Ženy v běhu se Zlatou Adamovskou, Terezou Kostkovou, Veronikou Kubařovou a Jenovéfou Bokovou v hlavních rolích. Tato komedie bude mít premiéru 31. ledna 2019.

Prohlédněte si zimní novinky v e-shopu na www.waterdrop.cz. Oživte si vodu s prvním mikrodrinkem Waterdrop na světě!

Zdroj: Waterdrop / komerční sdělení

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář