Bydlení

Dodejte svému domovu útulnou atmosféru krásnou vůní

Ať už doma trávíte celé dny nebo jen noci, dejte si záležet na tom, abyste se vždy rádi vraceli. Příjemnou atmosféru pomůže dotvořit i krásná vůně, kterou ucítíte vždy, když otevřete dveře. Nejoblíbenější způsob, jak provonět domov, jsou vonné svíčky. Domov vám zaplaví jemnou vůní a v každé místnosti vytvoří útulnou atmosféru.

Vůně svíček Rituals vyvíjí nejlepší světoví tvůrci parfémů. Čistý plamen na 100% bavlněném knotu navíc hoří pozoruhodně dlouho. Dalším, méně tradičním způsobem, jak provonět svůj domov, jsou vonné střapce. Ty si jednoduše zavěsíte na kliku od dveří, do skříně nebo třeba na úchytky. V balení najdete vonný olejíček, který pipetou nanesete na střední část střapce. Vůně vám vydrží asi půl roku. Unikátní střapce nabízíme ve třech různých vůních: třešňový květ a rýžové mléko, indická růže a mandlový olej, bílý lotus a Yi Yi Ren. Pokud si potrpíte na minimalismus, nechcete do bytu další svíčky, střapce nebo tyčinky, ale přesto toužíte po krásné vůni, určitě vyzkoušejte interiérové parfémy Rituals.
rituals_bytove_parfemy_02
Ideálně je stříkněte na lampu nebo topení. Až se ohřejí, začnou krásné aroma rozptylovat do celé místnosti. Stejně tak je ale můžete rozptýlit do vzduchu v jakékoliv místnosti. Vybírat si můžete mezi jemnou vůní lotosu s Yi Yi Ren, sladkou kustovnicí čínskou a svěžím pomerančem s cedrovým dřevem.

Vybrat si můžete například z těchto produktů:
– Black Oudh candle – svíčka
– Sakura candle – svíčka
– The Ritual of Light candle – zimní limitovaná edice – svíčka
– Maitre du Parfum – White Lotus – vonný střapec
– Maitre du Parfum – Indian Rose – vonný střapec
– Maitre du Parfum – Rice Milk – vonný střapec
– Parfum d’Interieur Happy Buddha – interiérový parfém
– Parfum d’Interieur Goji Berry – interiérový parfém
– Parfum d’Interieur Dao – interiérový parfém…

zdroj: Rituals / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář