Soutěže

Soutěž: Jak na kouřové líčení, nebojte se barev!

Většina žen si pod pojmem „kouřové líčení“ představí líčení v barvě šedé a černé. K vytvoření kouřového líčení však můžete použít téměř jakoukoliv barvu. Stačí mít po ruce 3 odstíny jedné barvy – světlý, střední základní odstín a tmavý. Platí pouze 2 pravidla: Vyhněte se příliš světlým barvám a máte-li velmi světlou pleť, černému kouřovému líčení. Úkolem kouřového líčení je, aby zvýraznilo vaši tvář, nikoliv aby odvedlo pozornost.

K vytvoření kouřového líčení používejte pouze kvalitní, čisté štětce. Před nanášením stínů přetřete lehce víčka make-upem nebo korektorem. Stejně tak naneste korektor pod oči, máte-li pod nimi tmavé kruhy nebo červené flíčky.
jak_na_kourove_liceni_02
Zvýrazněte své obočí. S obočím, které je příliš tenké nebo světlé, bude vaše kouřové líčení vypadat příliš tmavé, nepřirozené.

Do vnitřního koutku očního víčka (horního i spodního) naneste nejsvětlejší odstín. Stejný odstín pak naneste také pod obočí – po celé délce obočí. Střední, základní odstín, naneste na celé horní víčko a kousek nad něj. S přidáním nejtmavší barvy začněte u vnějšího koutku oka a naneste jej ve tvaru písmene C asi do poloviny očního víčka po linii řas a v horní části víčka.

Chcete-li vašemu kouřovému líčení dodat dramatický vzhled, použijte černou oční linku nad linii řas. Na závěr opatrně naneste řasenku (ne více než 2 vrstvy na horní řasy – zabráníte tak slepení řas a pouze jednu vrstvu na řasy spodní).

text: redakce / foto: bigstock

Soutěž: Vyzkoušejte kouřové líčení s minerálními očními stíny Annabelle Minerals. Odpovězte správně na položenou otázku a pokud budete mezi 3 výherci, budete si moci vybrat 3 oční stíny z nabídky Annabelle Minerals, ke kterým navíc dostanete vysoce kvalitní štětec na oční stíny.
annabell_01Soutěžní otázka: Z kolika očních stínů můžete na stránkách Annabelle Minerals vybírat?

a) z 18
b) z 24
c) z 27

Správnou odpověď (+ odstíny produktů, které si v případě výhry budete přát) zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 26. 1. 2021, do předmětu uveďte KOUŘOVÉ LÍČENÍ. 3 výherci od nás obdrží 3 minerální oční stíny Annabelle Minerals a kosmetický štětec na oční stíny.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Produkty také k zakoupení na : www.annabelleminerals.com/cz

Ukončeno! Správná odpověď: C, výherci: Kamila Ch., Mladá Boleslav, Anežka V., Loučka, Ivona H., Komárov.

Doporučené

Přidat komentář