Představujeme

KFC představuje nový koncept restaurací a Grandiózní menu

Jedna z prvních a nejnavštěvovanějších restaurací KFC na I. P. Pavlova prošla kompletní rekonstrukcí a 4. března 2016 se znovu otevřela pro zákazníky.

KFC, expert na kuřecí speciality, představuje nové pojetí interiéru restaurací, které staví na historických základech značky a posiluje komunikaci hlavních hodnot KFC. Těmi jsou kvalita, čerstvost, lokální dodavatelé a ruční příprava pokrmů těsně před podáváním. Změna a postupný vývoj konceptu interiéru restaurací vychází z potřeb moderní doby s důrazem na historický odkaz zakladatele KFC. Nasloucháme také přáním, prioritám a zvyšujícím se nárokům zákazníků. To potvrzuje nejnovější průzkum společnosti KFC provedený ve spolupráci s výzkumnou agenturou IPSOS, podle něhož vnímají návštěvníci restaurací rychlého občerstvení jako nejdůležitější aspekty provozu čerstvost pokrmů, rychlost obsluhy a používání kvalitních surovin. Důležitou roli pro dotázané hraje také cena a oblíbený pokrm. Design restaurace se v současné době mění tak, aby co nejlépe odpovídal hodnotám značky,“ říká Libor Hubík, market director KFC CZ.

Základním stavebním prvkem nových restaurací je využití přírodních materiálů, jako jsou dřevo, cihly a živé rostliny, které v kombinaci se skleněnými panely vytvářejí příjemný světlý prostor. Stěny restaurací zdobí dekorace odkazující na historické kořeny a standardy značky KFC. Důležitou součástí nové generace restaurací je otevřená kuchyně. Ta dává hostům možnost nahlédnout, jak kuchaři KFC připravují nemleté kuřecí maso a další suroviny. Některé restaurace také zavádějí nový systém objednávání a výdeje pokrmů, jenž umožňuje navázat úzký kontakt s hosty a lépe naplnit jejich potřeby.„Osobní přístup k hostům je pro nás důležitý, při obsluze je oslovujeme jmény a vycházíme vstříc individuálním přáním,“ dodává Hubík. Součástí nového konceptu restaurací jsou také nové uniformy, které by se ve všech restauracích KFC měly objevit v průběhu letošního roku. Všechny nově otevírané a rekonstruované restaurace již budou navrženy v tomto novém pojetí.

Nový design je možné v současné době najít v restauracích v Kladně, Frýdku-Místku, Českých Budějovicích a Kolíně. KFC I. P. Pavlova je první restaurací v tomto designu v Praze a zahrnuje všechny základní prvky nového konceptu, tedy využití přírodních materiálů – dřeva, cihel a rostlin doplněných o skleněné panely a grafiky umístěné na stěnách. Nechybí také otevřená kuchyně a digitální obrazovky prezentující nabídku. Restaurace má celkovou rozlohu 446 m2 a nové uspořádání nabízí o 30 míst k sezení více – celkem tedy 120. O spokojenost hostů se stará tým více než 100 zaměstnanců této pobočky.

V průběhu roku projde kuchařům restaurace KFC I. P. Pavlova rukama průměrně 27 tun obalovací směsi, zpracují 100 tun kuřecího masa a připraví okolo 70 tun hranolek. V letošním roce očekává tato pobočka překonání hranice 10 000 000 obsloužených zákazníků.
novy_kocept_kfc_02
Grandiózní menu
V rámci Grandiózního menu představuje KFC novinku Burrito a přináší zpět velmi oblíbený Maxi Twist. Nová nabídka zahrnuje kombinaci tří druhů tortill, salátu a menu s rýží, které jistě potěší všechny milovníky jedinečných chuťových zážitků.

Maxi Twist
Maxi Twist se vrací ve dvou příchutích – Barbecue a Toskania. Tortilly s masem Grander jsou skutečnou lahůdkou pro milovníky velkých porcí. Tato oblíbená specialita uspokojí i ty nejnáročnější hosty, protože obsahuje pouze kvalitní čerstvé suroviny.

Burrito
Burrito je v menu absolutní novinkou a to hned ve 3 podobách. Klasické Burrito tvoří tortilla s rýží, která je ochucena koriandrem a limetkou, kuřecí kousky (Bites), salát Iceberg, omáčka Tomato&Habanero, omáčka SourCream&Jalapeňo a sýr čedar. Pro ty, kteří mají chuť spíše na něco lehčího, je připraven Salát Burrito v misce nebo Rýže Burrito v boxu.

V restauracích KFC po celé České republice je Grandiózní menu v nabídce od 1. března do 2. května 2016. Sendviče jsou k dispozici samostatně, v menu a v boxu, rýže a salát samostatně nebo v menu. Až do 5. 4. 2016 je navíc v KFC restauracích v nabídce úterní kyblík obsahující 6x strips, 4x Hot Wings a 2x porce kuřete za speciální cenu.

Těšíme se na Vás v KFC!

zdroj: KFC / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář