Beauty

Kosmetický tip: Kosmetika na cesty

Chystáte se na dovolenou a přemýšlíte, jakou kosmetiku zabalit s sebou? Neskladná balení odličovacích prostředků, odlakovačů i vatových tamponků můžete nechat doma! Moderní a elegantní řešení nabízí značka Bel.

Zvláště v horkých letních dnech je velmi důležité důkladné odlíčení, aby pleť mohla pořádně dýchat. Nejnovější trend v odličování představují vlhké odličovací tampóny Bel Lotion Pads. Jde o efektivní balení již připravených navlhčených odličovacích tamponů, které se vám vejdou jak do kabelky, tak do malé cestovní taštičky.

V malé uzavíratelné krabičce naleznete třicet odličovacích vatových tamponů napuštěných pleťovým tonikem, které velmi jemně, ale důkladně čistí pleť. Tonikum kombinuje odličovací vodu a pleťové mléko. Jelikož tonikum neobsahuje alkohol, jsou tampony vhodné i pro odličování velmi citlivých očí. Díky speciálnímu balení tampony nevysychají a jsou stále připraveny k použití.
kosmetika_na_cesty_02
Výhodou kvalitních odličovacích tamponů Bel Lotion Pads je také fakt, že si dokážou poradit i s dobře držícími voděodolnými řasenkami, což zvláště ocení ženy, které léto tráví nejraději u vody. Vybírat lze ze dvou variant – Bel Lotion Pads s Aloe Vera nebo s mořskými minerály. Rostlina Aloe Vera je známá svými blahodárnými a léčivými účinky. Mořské minerály jsou zase příjemně osvěžující a vitalizující. Tyto odličovací tampony jsou k dostání ve vybraných drogeriích a hypermarketech za doporučenou cenu 79 Kč.

Na stejném principu fungují i vatové tampony Bel Premium napuštěné odlakovačem s vitamínem E, který zabraňuje vysoušení okolí nehtu. Bonusem je také příjemná citrusová vůně. Tyto tampony jsou ideální pro rychlé a šetrné odlakování nehtů. I vatové tampony napuštěné odlakovačem seženete ve vybraných drogeriích a hypermarketech za doporučenou cenu 79 Kč.

zdroj: Hartmann-Rico / foto: bigstock, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář