Soutěže

Letní čtení pro celou rodinu se soutěží s Albatros Media

Pro Vás knihu povídek, pro manžela nový humoristický román z oblíbené série Merde! Vaše dítko se může těšit na další dobrodružství rodiny Ducháčkových a aby mu nebyla dlouhá cesta, pusťte mu osm neobyčejných příběhů o dětech a jejich kamarádech z pohádkového světa – audioknihu Skřítek Nils.

Michaela Klevisová – Štěstí je zadarmo (kniha povídek o tom, jakou podobu může mít štěstí)
Kamila rozpoutala válku se svými příšernými sousedy. Táňa už se nemůže dívat, jak si její máma ničí život. Aneta se asi zamilovala – jenže do nesprávného muže. A Jiří se ze všech sil snaží, aby ho dcera měla aspoň trochu raději…

Hlavní postavy povídek mají společný cíl: být alespoň trochu šťastnější. Na štěstí má přece právo každý, ne? V jejich příbězích o důležitých náhodách a životních prozřeních potom sehrají roli kočičí (a někdy i psí) hrdinové…

Stephen Clarke – Merde po evropsku (nový humoristický román z oblíbené série Merde!)
Jeden Brit v Bruselu. Dvě Francouzky. A opravdu velká kupa merde. Merde je zpátky a tentokrát si Stephen Clarke vzal na mušku svého britského ostrovtipu opravdu velké zvíře – byrokratický aparát Evropské unie.

Vážně ti cvoci z Bruselu chtějí postavit mimo zákon bingo, dudy a slaninové chipsy?! A skutečně inkoust na bankovkách eura způsobuje u mužů impotenci?! Ale kdeže. Ovšem nelze popřít, že instituce Evropské unie mají četné mouchy. A hrozí, že jich ještě přibude, protože se do Bruselu právě vydal také Angličan Paul West, aby byl k ruce francouzské poslankyni Evropského parlamentu. Na vlastní oči se tak může přesvědčit, jaký je to neskutečný blázinec. A spolu s tím, jak se kvapem blíží referendum, v němž bude celá Británie hlasovat o setrvání v EU, má Paul West dokonce příležitost sám zasáhnout do jeho výsledků. Jenže napřed se musí rozhodnout: je lepší nepřítel, kterého už známe, nebo riskovat brexit? A dobře ví, že ho rozhodnutí může stát mnohem víc než jen příjemný europlat.

Sandra Fialová – Ducháčkovic rodina aneb Mlžani v nesnázích
Třetí díl příběhů Ducháčkovic rodiny vás zavede na dobrodružnou a napínavou cestu po Dávnokraji.

Duší svět ovládl zmatek. Začala se ztrácet mlha a všechno je vzhůru nohama. Na stopu této záhady se vydává i naše známá trojice Simon, Olívie a Bubi. Vypraví se za bratrancem Alfím, aby objevili tajemství kouzelných Mlhčarovníků, ale to je jen začátek jejich dobrodružství. Jak to bylo s neznámou Strašidelnou radou? A patřil do ní i prapradědeček z Ducháčkovic rodiny? Co se stane, když Olívie objeví zmínku o mlhupírech, kteří sají mlhu a hrozně se cpou? A existují vůbec ještě? Kdo posílá Ducháčkovic triu mizící vzkazy plné varování? A co čeká naše dobrodruhy v Dávnokraji, oblasti s pořádně mrzutými, nevyzpytatelnými duchy?

Vaše děti se můžou těšit na strašidelná setkání, nečekané zvraty, napínavé pátrání, ale i spoustu legrace.

Astrid Lindgrenová – Skřítek Nils (audiokniha pro děti)
Poslechněte (čte Linda Rybová) si soubor dosud nevydaných nezapomenutelných dobrodružství od Astrid Lindgrenové – osm neobyčejných příběhů o dětech a jejich kamarádech z pohádkového světa. O skřítkovi, který umí kohokoliv zvětšit či zmenšit, o nudící se princezně, kterou teprve malá holčička naučí si hrát, nebo o Petrovi, který nevěří na lupiče, ale musí před nimi uhájit babiččin náhrdelník.
soutez_albatros_knihy_leto_02
Soutěž: Odpovězte na jednoduchou otázku a získejte možnost vyhrát kolekci knih pro letní volný čas od nakladatelství Albatros Media.

Soutěžní otázka: V nabídce Albatros Media, v sekci Letní bestsellery najdete mimo jiné také knihu spoluautora nejúspěšnějšího bestselleru New York Times Americký sniper, který přichází s dalším strhujícím thrillerem z vojenského prostředí s hlavním hrdinou odstřelovačem SEAL Gilem Shannonem. Jak se kniha jmenuje?

a) Elitní sniper: Vlk

b) Elitní sniper: Tygr

c) Elitní sniper: Puma

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránce www.albatrosmedia.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 13. 7. 2016, do předmětu uveďte LÉTO S ALBATROSEM. Tři autoři správné odpovědi obdrží sadu knih od Albatros Media.

Pokud se vám knihy nepodaří získat v soutěži, můžete je spolu s dalšími zakoupit na www.albatrosmedia.cz.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na facebooku a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář