Fashion

Sandály Teva – váš společník pro každé dobrodružství

Ikona značky Teva – sandály Terra Fi jsou opět o krok dál. Kolekce Terra Fi prošla kompletní renovací, díky níž můžeme představit sandály Terra Fi Lite a Terra Fi 4, které si ovšem zachovaly silné vlastnosti svých předchůdců.

Ať už vás čeká výlet do města nebo vícedenní túra, tyto komfortní sandály vás rozhodně nezklamou.
teva_sandaly_03
Kombinace materiálů, vzorů a barev těží z aktuálních trendů, proto se sandály Terra Fi hodí do každé situace. Terra Fi Lite i Terra Fi 4 mají měkký Shoc Pad™, který zaručuje u patní části zvýšenou absorpci nárazů, dále antimikrobiální ochranu a spolehlivé, nastavitelné zapínání Teva, díky kterému bota skvěle padne.

Terra Fi Lite znamená více rychlosti, mrštnosti a flexibility a jsou ideální, pokud hledáte nápadité sportovní sandály. Nebo chcete sandály, které zvládnou skutečně drsný terén? Zkuste Terra Fi 4, které jsou výrazně odolnější a stabilnější.

Oba tyto modely jsou dodávány na trh v pánském i dámském provedení.
teva_sandaly_04
Kolekce Ombre
Ombre je metoda barvení, se kterou jsme se setkali v interiérech, oděvech i účesech. Teva představuje tento trend ve své letní kolekci sandálů 2016. Ty mají tkané popruhy, ve kterých se barvy postupně přenášejí z jedné na druhou, jsou tištěné rafinovaným spektrem a tím poskytují ručně vyráběný vzhled. Podešev sandálu je ze světle hnědé kůže organického původu, která zvyšuje pohodlí při chůzi a udržitelný vzhled. Tyrkysová v kombinaci se světle modrou, různé odstíny nachové nebo zelené mezi sebou příjemně kontrastují, ale nezapomíná se ani na milovníky sladších barev jako je růžová a fuchsie. Pokud ovšem nejste fanoušek zářivých barev, pak je tu možnost černé a bílé barvy, která neomrzí nikdy.
teva_sandaly_02
Teva
Sandály Teva patří mezi špičku mezi výrobci sportovních i módních sandálů. Právě Teva byla prvním výrobcem sportovních sandálů a to již od roku 1984. Proto, pokud chcete opravdu kvalitní sandály, vsaďte právě na značku Teva, která zodpovědně inovuje v rovnováze mezi vzdušným designem, jednoduchou funkčností a celodenním pohodlím. Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě.

zdroj: Teva / komerční sdělení

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář