Zábava/Kultura

Muzikál Čas růží pod taktovkou značky Dermacol

Jedno z nejstarších a nejkrásnějších pražských divadel – Hudební divadlo v Karlíně je již několik let úzce spjato s kosmetickou značkou Dermacol. Herečky i herci všech věkových kategorií vstupují na pódium s make-upem Dermacol, který zůstane naprosto dokonalý v průběhu celého představení.
dermacol_cas_ruzi_03
Nový muzikál podle scénáře Sagvana Tofiho s největšími hity z repertoáru Karla Gotta slibuje nevšední zážitek. Představení Čas růží vás pobaví i dojme a možná si i zavzpomínáte na hity svého mládí. Jdi za štěstím, Nápoj lásky č. 10, Je jaká je, Když muž se ženou snídá a mnoho dalších písní ožívá na pódiu Hudebního divadla v Karlíně.

Markéta Procházková a Jan Kopečný v hlavních rolích Anety a Honzy si péči vizážistek Hudebního divadla v Karlíně rádi užívají a kosmetickou značku Dermacol a její produkty si velmi oblíbili. Pojďme nakouknout do maskérny a zjistit, jak se Markéta s Honzou na představení Čas růží připravují.
dermacol_cas_ruzi_02
Markéta Procházková si zamilovala Dermacol Make-up Cover, který je extrémně krycí a vydrží naprosto dokonalý v průběhu celého představení. Dlouhotrvající dvoufázové barvy na rty Dermacol 16H Lip Colour jsou skvělé nejen na představení, ale perfektní vydrží na rtech celý den. Řasám dodává Markéta Procházková objem řasenkou Dermacol Mega Lashes Dramatic Look, která řasy nádherně vykreslí, rozčeše a dodá jim tloušťku a plnost.

Sexy vzhled hlavní aktérky představení Čas růží Anety doplní vizážistky lakem na nehty z nové kolekce Dermacol 5 Day Stay Nail Polish, který ladí s odstínem dlouhotrvající barvy na rty 16H Lip Colour. Lak na nehty je velmi odolný, pevný film je extrémně dlouhotrvající a odolný proti oděru a olupování. Dokonalý vydrží skutečně 5 dní!
dermacol_cas_ruzi_04
Jan Kopečný doporučuje před představením Osvěžující hydratační masku na oči Dermacol Hyaluron Therapy 3D Eye Mask, která perfektně rozjasní oblast očí, okamžitě odstraní otoky a tmavé kruhy pod očima. Balzámy na rty z řady Dermacol Lip Balm SOS zvláčňují rty a voní po čokoládě nebo mandlích.

Do zákulisí maskérny a příprav na muzikál Čas růží můžete nahlédnout ve videu na odkazu:

 
zdroj: Dermacol / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář