Představujeme

Pro Fiber Re-Create – novinka v péči o vlasy ztenčené v koncích

L´Oréal Professionnel rozšiřuje svou řadu pro regeneraci vlasů Pro Fiber o novou péči Re-Create. Ta se zaměřuje na regeneraci vlasů ztenčených v koncích. Jedná se o první dlouhotrvající péči určenou pro tento typ poškození vlasů. Pro Fiber Re-Create regeneruje vlasy bez zatížení a je určený pro všechny typy vlasů.

Pro Fiber – Program celkové regenerace vlasů s dlouhodobým účinkem
Pro Fiber je první hloubkově regenerační program vlasové péče, který začíná v salonech, a který je možné reaktivovat doma s dlouhotrvajícím efektem. Všechny produkty Pro Fiber obsahují exkluzivní kombinaci jedinečných ingrediencí a technologie, které pronikají do vlasového vlákna, dodávají složky důležité pro pocit hedvábných, hladších a pevnějších vlasů.

Jak to funguje
Řada Re-Create se zaměřuje na péči o specifický typ poškození – na vlasy ztenčené v koncích. Její produkty jsou obohacené o složku aminosilane, která je součástí unikátní formule APTYL 100 vyvinuté v laboratořích L´Oréal Professionnel. Díky aminosilanu dochází k posílení vlasové struktury a vlasy jsou tak na pohled i dotyk příjemnější a pevnější.
loreal_profiber_02
Základ úspěchu Pro Fiber = správná diagnostika vlasů
Celý program regenerace vlasů Pro Fiber začíná službou v salonu pro okamžitou regeneraci. Služba Pro Fiber je doporučená na míru po vykonání kompletní diagnostiky vlasů. Na jejím základě kadeřník určí stupeň poškození vlasů a doporučí adekvátní péči dle typu a míry zcitlivění. Řada Pro Fiber nabízí tyto 4 druhy péče podle typu poškození vlasů:

1 = Rectify – pro přirozené vlasy, které jsou poškozené častým tepelným stylingem nebo mechanickými vlivy, jako jsou důrazné česání a barvení tón v tónu

2 = Restore – pro barvené vlasy, poškozené častým stylingem nebo žehlením

3 = Reconstruct – pro vlasy vystavené opakovaným a agresívním procesům

4 = Re-Create – pro vlasy ztenčené v koncích

Pro Fiber domácí péče = prodloužení efektu regenerace až po dobu 6 týdnů!
V domácím prostředí lze efekt služby prodloužit s každým mytím vlasů při použití Pro Fiber produktů doporučených kadeřníkem. Během každého mytí šamponem se vlasová péče reaktivuje pro dosažení unikátních kosmetických výsledků. Při každém 4. umytí se aplikuje místo péče tzv. aktivátor Re-Charge. Jedná se o koncentrovanou péči pro prodloužení regenerace vlasů, která doplní Aptyl 100.

Eva Green – Tvář řady Pro Fiber
Pro herečku jsou krásné vlasy nesmírně důležité a Eva Green je pro svou dlouhou sexy nespoutanou hřívu známá. Zatímco její styl se od jednoho filmu k druhému mění, její vlasy musí vypadat pořád skvěle. Bylo tedy přirozené, že Eva Green souhlasila stát se ambasadorkou L’Oréal Professionnel. Profesionální značky, která je dostupná pouze v salonech, poskytující ty nejlepší služby a řešení pro potřeby jejích vlasů. Značky, kterou používá od doby, kdy jí bylo -náct.

Nová řada Pro Fiber Re-Create je k dostání od září 2016 výhradně v Salonech L´Oréal Professionnel.

zdroj: L´Oréal Professionnel / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář