Beauty

Splňte si sen o dokonale hladkých a hedvábně lesklých vlasech

Dokonce ani ten nejkrásnější lak na nehty by nebyl dokonalý bez top coat. Ale jak zajistit dokonalý lesk našich vlasů?

S novými produkty Awapuhi Wild Ginger® MirrorSmooth® se sny stávají skutečností. Tyto vysoce výkonné produkty poskytují vlasům extra porci hydratace, takže i suché, namáhané a chemicky ošetřené vlasy mohou vypadat pohádkově. Jedinečný systém pečujících a stylingových přípravků skrývá netušený potenciál! Hedvábně vyhlazený vlas opatřený zrcadlovým leskem je nyní na dosah ruky! Stačí otevřít dveře kadeřnictví….

KeraReflect™ Technologie
Exkluzivní komplex účinných látek KeraReflect™ zásobuje vlas spoustou hydratace a propůjčuje mu viditelnou hedvábnou hebkost.

Vlasy jsou obohaceny o olej katránu etiopského, výtažky z awapuhi, keratinové proteiny a složky pro ochranu před horkem.

MirrorSmooth® Shampoo (bezsulfátový, bez parabenů, barvostálý)
Hedvábná hebkost, vyhlazení a lesk, kontrola frizzu, rovnováha vlhkosti.

Šetrný, bezsulfátový, jemně pěnící šampon, který optimálně vyrovnává vlhkost ve vlasu a propůjčuje jim hedvábnou hebkost.

Exkluzivní komplex účinných látek KeraReflect™ obohacený o olej katránu etiopského dodává vlhkost, vyhlazuje vnější šupinatou vrstvu a posiluje lesk vlasu.
paul_mitchell_awapuhi_02
MirrorSmooth® Conditioner (bez parabenů, barvostálý, tepelná ochrana)
Hedvábná hebkost, kontrola frizzu, rozplétá a dodává lesk, chrání před horkem během stylingu.

Péče o vlasy, jež dodává vlhkost, okamžitě rozplétá a propůjčuje lesk pro brilantní finiš.

Exkluzivní komplex účinných látek KeraReflect™ obohacený o olej katránu etiopského propůjčuje vlasu hebkost pro optimální česatelnost a ultra lehký finiš.

MirrorSmooth® High Gloss Primer (bez parabenů, barvostálý, tepelná ochrana)
Vyhlazuje šupinatou vrstvu a kontroluje nepoddajné struktury pro hedvábný, lesklý vzhled.

Exkluzivní komplex účinných látek KeraReflect™ obohacený o olej katránu etiopského navrací do vlasu vlhkost, propůjčuje lesk a chrání před horkem během stylingu. Vodoodpudivá receptura vytváří hebký finiš při jakémkoliv počasí. Předchází tepelnému poškození.

Výsledkem péče Awapuhi Wild Ginger® MirrorSmooth® jsou:
– o 91 %hladší vlasy*
– o 67 % méně frizzu až po dobu 24 hodin*
– 2x více lesku*

*Při používání systému Awapuhi Wild Ginger MirrorSmooth Systems, sestávajícího z šamponu, kondicionéru a High Gloss Primeru v porovnání s neošetřovanými vlasy. Hodnoty byly prokázány renomovanou, nezávislou laboratoří.

zdroj: Paul Mitchell / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář