Luxury, Soutěže

Soutěž: S Nutritive získáte vlasy, kterých se toužíte dotýkat

Extrémně suché a zcitlivělé vlasy? Ne s řadou Nutritive! Vyzkoušejte i Vy řadu, na kterou nedá dopustit ani známá herečka January Jones. Výjimečná vyživující péče pro suché až extrémně suché a zcitlivělé vlasy dodá každému vlasovému vláknu výživu na míru. Vlasy získají odolnost vůči suchosti, sametový povrch a oslnivý lesk.

Nutritive – oblíbená řada v novém balení
Řada Nutritive je jednou z historicky prvních řad Kérastase. Přinesla na trh spoustu inovací a není překvapením, že se stává první vlaštovkou v řadě přeměn balení produktů Kérastase. Přináší sofistikované barvy se saténovým odleskem a luxusním zlato-stříbrným lemováním, elegantní ženský tvar a díky obsahu 25% recyklovaných materiálů použitých při výrobě je tak i šetrnější k životnímu prostředí.
soutez_kerastase_nutritive_02
Nutritive Magistral
Výjimečná vyživující řada Nutritive Magistral nabízí produkty, které vám vrátí radost z doteku vlasů. Obstará vyživující péči pro normální až silné, extrémně suché a zcitlivělé vlasy, které se při česání často zacuchávají od kořínků až po konečky. Každému vlasovému vláknu dodá výživu, díky níž vlasy získají odolnost, budou lesklé, sametové a na dotek hebké.

Rovnoměrná hebkost od kořínků po konečky. Lesk a vláčnost obnovená i zevnitř, bez zatížení. Technologie Irisome 4600 PPM + Benjoin – to vše je Nutritive Magistral!

Novinka – Créme Magistrale
Vyživující denní krém pro normální až silné, extrémně suché a zcitlivělé vlasy. Textura Nutri-Balm: krémový bílý balzám, který roztaje na vlasech a pronikne do délek. Vlas dokonale obalí až po konečky. Uhlazuje, dodává lesk a zhebčuje.

S Créme Magistrale získáte: intenzivní výživu s dotekem lehkosti, vláčné, pružné a lesklé vlasové vlákno, ochranu před teplem.

Mluvte dotekem vlasů!
Pocity nevyjadřujeme jenom slovy, ale často právě tím, jak se dotýkáme svých vlasů, i když si to vůbec neuvědomujeme. Zkuste se o tom přesvědčit ve videu, které pro vás značka Kérastase připravila.


Protocol Immunité – nová služba v salonu pro ještě viditelnější efekt

První služba pro vlasy odolné proti suchosti – pro suché až zcitlivělé vlasy.
– personalizovaná – možnost namíchání na míru pro různé úrovně suchosti
– hloubková – péče proniká až po úroveň kortexu
– dlouhodobá – zůstává ve vlasech po dobu 3 mytí

Salony, kde tuto službu a produkty nabízí, najdete zde: https://www.facebook.com/kerastase.czech/app/704139766263694/

Soutěž: Toužíte po krásných, hebkých a lesklých vlasech? Zapojte se do naší letní soutěže s Kérastase a získejte tak možnost vyhrát šamponovou lázeň a masku na vlasy Nutritive Magistral. Celkem pro Vás máme připraveno 5 výherních balíčků.

Soutěžní otázka: Nová řada Nutritive představuje řešení na míru odpovídající do detailu několika různým stupňům suchosti vlasů, zevnitř ven, kdy každému typu vlasů navrací neodolatelně příjemný dotek. Kolik různých stupňů suchosti vlasů řada Nutritive řeší?

a) 2

b) 3

c) 4

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 2. 8. 2016, do předmětu uveďte KÉRASTASE. Výherce budeme o výhře informovat odpovědním e-mailem.

Nechcete-li tipovat, nápovědu k soutěžní otázce najdete na stránkách http://cz.nutritive.kerastase.com.4ts.eu/cs-cz.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na facebooku a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář