Představujeme

Zimní a vánoční kolekce Lush právě v obchodech

Prozkoumejte přehlídku vzrušujících produktů zimní kolekce Lush. Úplně poprvé je celá řada zcela samo-konzervační. V nabídce nechybí obvyklé „nahaté“ tuhé produkty, které nepotřebují ani obaly, ani přidané konzervanty, a jsou v tomto období sváteční dárkové mánie obzvláště důležité.
lush_vanoce_03
Všechny suroviny a esenciální oleje jsou získávány etickou cestou, obaly jsou recyklované a recyklovatelné, papíry a stužky získáváme od komunitních projektů po celém světě, nic není testováno na zvířatech, veškeré produkty jsou vegetariánské, rozsáhlá je i nabídka produktů vhodných pro vegany.
lush_vanoce_02
Přijďte si vybrat z nepřeberného množství produktů, jako jsou koupelové bomby, které promění vaši koupel v mistrovské dílo, koupelové pěny pro hromadu zvláčňujících voňavých bublinek, ručně vyráběná mýdla z nejlepšího ovoce, zeleniny a esenciálních olejů, sprchové gely nebo již hotové dárkové balíčky, ve kterých si svůj oblíbený produkt najde každý.
lush_vanoce_04
Všechny zimní a vánoční radůstky najdete už nyní v kamenné prodejně Lush v Palladiu Praha nebo v e-shopu Lush: www.lush.cz.

Doporučené

Přidat komentář