Představujeme

Ležérní elegance s vůněmi Tom Tailor Urban Life

Módní značka Tom Tailor, která patří mezi TOP 10 módních a lifestylových společností v Německu, si získala oblibu kvalitními materiály, moderním designem a uvolněným stylem. V její nabídce najdete klasickou pánskou a dámskou módu, ale i doplňky, spodní prádlo, plavky a parfémy. A letos přináší Tom Tailor nové vůně Urban Life, inspirované duchem módních metropolí po celém světě. Jsou něčím, co správný „městský hráč“ rozhodně musí mít. Sportovní svěžest a přirozená atmosféra oslavují městský životní styl, charakterizovaný sebedůvěrou, autentičností a různorodostí.

Design a balení
Design obou flakonů se vyznačuje jasnými, čistými liniemi a elegantními tóny. Zatímco červená a zlatá jsou barvami pro ženy, modrá a šedá představují barevné zvýraznění pro muže. Transparentní, stylový uzávěr, zabalený v měkké zlaté stuze, zdobí dámský flakon. Pro pány je uzávěr flakonu kovového vzhledu, tvoří přesvědčivý mužský design.

Tom Tailor Urban Life Woman – květinově-ovocná vůně
Mandarinka, pomeranč a černý rybíz tvoří neodolatelné složení tónů hlavy. Střední tóny jsou vzrušující směsí jasmínu a pomerančových květů s broskví, které završuje smyslná kombinace cedru, guajaku, karamelu a pačuli v základu vůně.

Hlava: mandarinka, pomeranč, černý rybíz
Srdce: jasmín, pomerančový květ, broskev
Základ: cedrové dřevo, guajak, karamel, pačuli

Ceny
Tom Tailor Urban Life Woman EdT 30 ml 440 Kč
Tom Tailor Urban Life Woman EdT 50 ml 620 Kč
tom_tailor_urban_life_02
Tom Tailor Urban Life Man – dřevitě-aromatická-ovocná vůně
Tato aromatická vůně v sobě spojuje tóny luxusních dřevin s čerstvými citrusy. Urban Life Man je vůně pro ambiciózního muže, který ztělesňuje městský životní styl svým individuálním způsobem. Podkres bergamotu, citronu a mandarinky vedou harmonicky do pikantního tónu srdce vůně z vavřínu a levandule. Mužnost vůně vyniká hlubokou směsí pačuli, cedru a pižma.

Hlava: bergamot, citron, mandarinka
Srdce: vavřín, levandule
Základ: pačuli, cedr, pižmo

Ceny
Tom Tailor Urban Life Man EdT 30 ml 440 Kč
Tom Tailor Urban Life Man EdT 50 ml 620 Kč

Nové vůně Tom Tailor Urban Life koupíte v síti drogerií Rossmann, v parfumeriích Douglas, v hypermarketech Globus a na nezávislém trhu.

zdroj: Prestige Products / foto: bigstock, Prestige Products / komerční sdělení

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář