Soutěže

Trent Christine – Dáma z popela

V naší dnešní soutěži můžete získat novinku nakladatelství Brána – Dáma z popela – mrazivý příběh o smrti, která se před ničím nezastaví.

Bude osud nezvratný? Jedině žena se železnou vůlí může uspět jako pohřební zřízenec ve viktoriánském Londýně, ale Violet Morganová je na svou živnost velice pyšná. Zatímco je její muž Graham zaujatý budováním jejich postavení ve společnosti, Violet se věnuje jejich pohřebnímu ústavu. Je empatická, velice znalá pohřební módy a více než smířená s rolí smrti v životě – dokud její mrazivé řinčení nezaklepe na její dveře…

Soutěž: Odpovězte správně na naši otázku a staňte se jedním ze čtyř výherců, kteří obdrží knihu Dáma z popela v hodnotě 349 Kč (416 stran).

Soutěžní otázka: Jednou z novinek nakladatelství Brána je první skutečně intimní životopis Jamieho Dornana, jenž ve filmu ztvárnil jednu z nejproslulejších postav dnešní literatury – Christiana Greye. Jak se tento titul jmenuje?

a) Jamie Dornan – Mých 50 odstínů

b) Jamie Dornan – Odstíny touhy

c) Jamie Dornan – 50 odstínů života

Nápovědu najdete na stránce www.brana-knihy.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 16. 2. 2016, do předmětu uveďte DÁMA Z POPELA. Čtyři autoři správné odpovědi obdrží tuto knihu.

Pokud se vám knihu nepodaří získat v soutěži, můžete ji spolu s dalšími zakoupit na www.brana-knihy.cz.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na facebooku a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář