Luxury

Zamilujte se do luxusní a zábavné spolupráce módního domu Lacroix s Vista Alegre

Když spojí síly originální návrháři slavného módního domu Christian Lacroix Maison a proslulá portugalská porcelánka Vista Alegre, musí zákonitě vzniknout něco nepřehlédnutelného. V nové kolekci porcelánu s názvem Love who you want si designeři zahráli oblíbenou hru surrealistů z 20. let 20. století. Původní námět malby se prolíná s novými neplánovanými. Vzniká půvabná divoká kompozice plná fantazie a neotřelých motivů.

Pořídit si můžete jednotlivé kousky porcelánu v čele s osobnostmi jako je Pan Tygr nebo Doña Žirafa. V kolekci samozřejmě nesmí chybět ikonický opulentní kříž. A kromě jedinečného nádobí z kvalitního tvrdého porcelánu si můžete pořídit také dózy, hravé podložky pod sklenice nebo sadu magnetů s motivy Love who you want.
Luxurytable.cz_Vista Alegre_02
Portugalská porcelánka Vista Alegre vyrábí svůj luxusní porcelán již od roku 1824 a ráda spojuje své produkty se slavnými módními designery. Slavný francouzský módní návrhář Christian Lacroix je jednou z velkých hvězd, která se spolupráce chopila. Tyto neotřelé kolaborace pravidelně vynášejí značce Vista Alegre nejrůznější designové ceny. Naposledy získala cenu Red Dot Design Award 2017 ručně malovaná kolekce Carrara. Výrobky Vista Alegre najedete na stránkách www.luxurytable.cz nebo v prodejně Villeroy & Boch v obchodním domě Kotva na Náměstí Republiky v Praze.

Zdroj: Luxury Table / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář