Představujeme

Pevnější vlasy s patentovanou technologií gelové sítě Pantene Pro-V

Pantene přichází s revoluční inovací. Jedná se o první šampon od Pantene, který do vlasů vmývá vyživující látky Pro-V a zanechává 100% pevnější vlasy v porovnání se šampony bez pečujících složek. Patentovaná technologie gelové sítě Pantene Pro-V vyživující látky zapouzdřuje a dostává je přímo do vlasů, aby je posílila zevnitř. Novou řadu zakoupíte ve variantách:
pantene_pro_v_3v1_02
Pantene Pro-V Intensive Repair Šampon 3v1
Šampon, balzám a maska 3v1 Pantene Pro-V Intensive Repair vlasy v jednom kroku myje, usnadňuje jejich rozčesávání a ošetřuje je. Dodává vlasům aktivní vyživující látky Pro-V. Okamžitě odstraňuje známky poškození. Obnovuje odolnost vlasů proti poškození způsobenému jejich úpravou a předchází třepení konečků.

Pantene Pro-V Extra Volume Šampon 3v1
Šampon, balzám a maska 3v1 Pantene Pro-V Extra Volume vlasy v jednom kroku myje, usnadňuje jejich rozčesávání a ošetřuje je. Dodává vlasům aktivní vyživující látky Pro-V pro okamžitý objem, s prakticky žádným zatížením. Vyživuje jemné vlasy, pomáhá je posilovat a dodává jim objem. Zanechává vlasy zářící zdravím.

Pantene Pro-V Lively Colour Šampon 3v1
Šampon, balzám a maska 3v1 Pantene Pro-V Lively Colour vlasy v jednom kroku myje, usnadňuje jejich rozčesávání a ošetřuje. Dodává vlasům aktivní vyživující látky Pro-V. Přidává ochrannou vrstvu, která zaručí zdravě vypadající lesk vlasů. Pomáhá chránit barvené nebo melírované vlasy před poškozením způsobeným úpravou účesu.

Zdroj: Procter & Gamble / foto: bigstock, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

1 komentář

  • Janina 27/04/2018 at 22.14

    Velice příjemné překvapení. Někdo si s Pantene, jak ho znám, evidentně pohrál, a podařilo se! Kvalitou se vyrovná leckterým dražším značkám. Držím palce, aby si toto nové Pantene našlo hodně zákazníků.

    Odpovědět

Přidat komentář