Tipy na dárky pro muže

Závodní okruh je jeho tvář – dokonale hladká jízda!

Značka Rowenta se inspirovala rychlými vozy a oblíbený hybridní zastřihovač Forever Sharp zabalila do nového designu! Formula 1® je označována za královskou disciplínu automobilových sportů a Rowenta nyní nabízí každému muži precizního a zároveň rychlého pomocníka, který mu zaručí, že jeho tvář bude každý den stylově upravená. Formula 1® hybridní zastřihovač vousů Rowenta Forever Sharp navíc nemusíte brát do servisních boxů na výměnu břitů, jeho čepele jsou samoostřící a jsou vyrobeny s životností až 15 let!

Formula 1® hybridní zastřihovač vousů Rowenta Forever Sharp je šikovným 3v1 pro zastřihování, tvarování a holení vousů. Zaručí vždy dokonalé výsledky rychle a bez námahy. Opravdu precizní úprava vousů i na těžko dostupných místech je podpořena speciálně zkonstruovanou oboustrannou profilovanou čepelí, která nabízí výbornou viditelnost a dokonalou kontrolu pohybu – každou zatáčku tak snadno vyberete. Manipulaci výrazně usnadňuje také benefit holení oběma směry. S novým nástavcem na holení těla navíc zvládnete i úpravu téměř všech chloupků na těle (není určen pro citlivou oblast třísel a podpaží). Díky optimální účinnosti a pohodlnějšímu skluzu je riziko pořezání a podráždění pokožky minimální. Další výhodou zastřihovače je, že si poradí s úpravu třídenního strniště, kratších vousů nebo dokonce hustých desetindenních vousů – součástí balení je 5 hřebenových nástavců pro zastřižení jakékoliv délky (1-2-3-5-6 mm). Nemůže chybět ani silný motor (8 000 otáček za minutu) a dlouhá provozní výdrž. Lithium-iontová baterie zajistí nepřetržité zastřihování vousů po dobu až 120 minut a rychlonabíjení za pouhé 4 minuty pro jedno kompletní oholení. Zastřihovač je 100% vodotěsný.
Rowenta_FS F1_TN604M_3Vstupte do světa luxusních závodních strojů a dopřejte si mistrovskou péči o vaši tvář s Formula 1® hybridním zastřihovačem Rowenta Forever Sharp! Doporučená cena je 1 699 korun.

Zdroj: Rowenta / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář