Pro gurmány

Zdravý a rychlý oběd i večeře odteď kdykoli po ruce

Nevíte co k obědu, k večeři? Ne každý den máme čas a chuť vařit poctivá domácí jídla, jejichž příprava trvá dlouhé hodiny. Pro chvíli, kdy se chceme rychle, ale zároveň kvalitně nasytit, je mražená novinka Na pánev pro přípravu skvělých obědů i večeří.

Globálním trendem je zvyšující se zájem o mražené výrobky, zejména ty s jednoduchou přípravou v kuchyni. Každý třetí Čech se domnívá, že se může zdravě stravovat pomocí předem připravených jídel, a tak i české supermarkety hlásí zvýšenou poptávku.

Lokální značka Znojmia vychází zákazníkům vstříc a představuje novou řadu Znojmia Na pánev, která zákazníkům umožňuje mít předpřipravené hotové jídlo vždy po ruce v mrazáku.

Znojmia je známá tím, že vždy nabízí kvalitní zeleninu, ta je základem i této řady, která je navíc vyváženě ochucená vybraným kořením, a to jak ve vegetariánské, tak masové variantě.

Protože jde o předem připravené hotové jídlo, je součástí směsi i příloha, tedy těstoviny nebo rýže. V rýžových jídlech si milovníci masa pochutnají i na kouscích kuřecího masa. Každá směs vychází ze všeobecně oblíbených pokrmů. V nabídce tedy je:

Veggie à la Italie
Obsahuje brokolici, fazolky Romano, květák, mrkev, papriku červenou, těstoviny penne a bylinky, jako je bazalka, rozmarýn, tymián a další.

Veggie à la Mexiko
Obsahuje kukuřici, fazolové lusky, cibuli, papriku červenou a žlutou, rajčata, fazole červené, těstoviny penne, bylinky, jako je kmín římský, oregano, šípek a další.
znojmiaS masem à la Gyros
Obsahuje papriku červenou a žlutou, cuketu, cibuli, rajčata, rýži, kuřecí maso, bylinky, jako je oregano, tymián, kurkuma a další.

S masem à la Asie
Obsahuje zelí, mrkev, fazolové lusky, pórek, papriku červenou, bambusové výhonky, houby černé, rýži, kuřecí maso a bylinky, jako je zázvor, koriandr, chilli a další.

Samozřejmostí je obsah jen kvalitní zeleniny, jak je u značky Znojmia zvykem. Znojmia Na pánev zároveň neobsahuje žádné konzervanty ani barviva. Zásadní byl i výběr kvalitního koření, použito je to od značky Vitana.

Jak připravit?
Zeleninovou směs Znojmia Na pánev hodíte na 10 až 12 minut na pánev, přidáte pouze 2 lžíce oleje a máte hotovo. Jedno balení odpovídá jedné porci.

Zdroj: Znojmia, foto: bigstock (úvodní fotografie), výrobce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář