Tipy na dárky

10 dárků pro ženu, kterými potěšíte nejvíc

Víme, že kromě čtenářek máme i čtenáře, a tak jsme připravili článek, který se jim může stát inspirací při nákupu dárku pro ženu. Svátek, narozeniny, Valentýn, výročí svatby… Během roku je tolik příležitostí jak poděkovat za to, že se o vás někdo stará, že vám pomáhá, že vás má rád.

Hledáte dárek pro úžasnou maminku, skvělou sestru, přítelkyni nebo manželku? Pro ty, kterým už docházejí nápady na dárky, kterými by opravdu potěšili, přinášíme 10 tipů na dárky, které ženy opravdu chtějí. A nejedná se pouze o věci, které dobře vypadají na poličce nebo o šperky, ale také o věci, které ženám usnadní život. Věřte či ne, i takové dárky některé ženy chtějí.

Šperk
Všeobecně se má za to, že šperky mají ženy nejraději. Ať už jde o prsten, náramek nebo třeba řetízek s přívěskem, šperkem nemůžete nic zkazit. Tedy samozřejmě pokud není žena vašeho srdce odpůrkyní těchto ozdob. V dnešní době si už můžete nechat vyrobit šperk na míru, tedy například do přívěsku vložit malou fotografii, na prstýnek vyrýt vyznání, datum nebo jméno, náramek může být celý vyrobený z písmen, které utvoří třeba jméno nebo datum svatby.

Elektronika
Druhým nejoblíbenějším dárkem je elektronika. Dnes už se zkrátka bez mobilního telefonu, tabletu nebo laptopu neobejdete. A zapomeňte na bílou nebo černou, všechny tyto věcičky lze dnes pořídit v barvách, které mají ženy rády – růžová, zlatá, stříbrná, červená, fialová…

Kosmetika / Parfém
Pryč jsou doby, kdy byl nákup kosmetiky zcela v rukách žen. Dnes už i muži kupují kosmetiku ve velkém. Stačí se podívat do koupelny nebo na noční stolek své ženy a hned víte, jakou kosmetiku nebo parfém vaše partnerka používá. Potom už stačí zajít do obchodu nebo navštívit některý z mnoha e-shopů s kosmetikou a je to! Žena tak nejenže bude mít pocit, že ši všímáte jejích potřeb, ale ještě ušetří za nákup nové kosmetiky, až jí dojdou zásoby.
sleeping cute girl getting a stone massage in a spa
Relaxace
V dnešní uspěchané době, kdy ženy již dávno nejsou pouze matky a hospodyně, ale mají také své kariéry, je relax naprosto nezbytný. Na chvíli vypnout, odpočinout si od práce i každodenní péče o rodinu, to ocení nejedna žena. A nemusí se jednat zrovna o 14ti denní dovolenou u moře, mnohdy stačí balíček relaxačních procedur, jako jsou sauna, masáž, kosmetika, kadeřník, manikúra nebo pedikúra.

Kurz jógy
V posledních několika letech se jóga stala neodmyslitelnou součástí života mnoha českých žen. Dodává jim pocit klidu, zklidní roztěkané myšlenky, lépe se vyrovnávají se stresem, naučí se správně dýchat, ustupují bolesti zad a krční páteře… Stačí jen dobře vybrat druh, který bude nejlépe vyhovovat potřebám dané ženy. Za základní formu jógy je obecně považována Hatha jóga, na dechovou techniku je zaměřena Vinyasa flow jóga, nejnovějším druhem jógy je potom Power jóga, která se od jiných stylů liší tím, že pozice nejsou prováděné ve stanoveném pořadí, pro různé lekce se tvoří různé sestavy. Tento druh jógy je vhodný pro ty ženy, které chtějí při cvičení spálit nějaké ty kalorie a běžná fitness centra nejsou nic pro ně.

Kabelka, peněženka
Velmi častým a oblíbeným dárkem pro ženu je kabelka. Zatímco pánové si většinou vystačí s jednou taškou nebo batohem, my ženy „musíme“ mít ke každému outfitu jinou kabelku, navíc potřebujeme pár velkých, když se z práce chystáme ještě na menší nákup, několik středně velkých, potřebujeme-li sebou do práce nebo na schůzku vzít tablet či laptop a nějaké ty malé, chystáme-li se s kamarádkou třeba na vínko. V případě kabelky ale doporučujeme, se ženou se poradit, v lepším případě nechat ženu kabelku si vybrat. Ne každá žena touží po překvapení! Praktickým a stylovým doplňkem každé kabelky je peněženka. Při výběru takové peněženky je dobré vědět, co všechno v ní žena uchovává. Některé ženy mají peněženku pouze pro peníze, některé v ní uchovávají různé poklady – fotky blízkých, vizitky, platební karty, ale také třeba klíče.

Kuchyňský pomocník
Dávno pryč jsou doby, kdy byl dárek v podobě domácího pomocníka důvodem k hádce. Nemáme samozřejmě na mysli dárek v podobě nového vysavače nebo stěrky na okna, to by bylo dobré ženě pořídit tak jako tak, ale takový mixér, ve kterém si žena jednoduše udělá své oblíbené smoothie, polévkovač (například s vestavěným mixérem), se kterým vytvoří oblíbenou rodinnou polévku za pár minut a bez velké námahy, nebo kuchyňský robot, který nakrájí, nastrouhá, uhněte, rozmixuje, namele, našlehá, vykrájí vánoční cukroví, zkrátka ušetří práci a drahocenný čas, který může žena věnovat sobě a svým zálibám, určitě nezůstane ležet ve spíži.
Beautiful woman with amazing curls in white shirt holds styling accessories in hand. Top view. Hair styling set with curling accessories.
Vysoušeč vlasů, žehlička na vlasy, kulma
Každé ráno stejný problém – co s vlasy! To zná asi každá z nás. Koupelnový pomocník v podobě fénu, kulmy nebo žehličky na vlasy tak určitě udělá radost. Své ženě můžete dokonce pořídit tvz. Styler, který zvládne více věcí najednou – vysouší vlasy a zároveň je tvaruje, různé nástavce vlasy buď natočí nebo narovnají.

Dárkový poukaz do oblíbeného e-shopu
Nakupuje vaše žena oblečení, boty a kosmetiku na internetu? Zkuste vypozorovat na kterém e-shopu nakupuje nejčastěji a darujte jí poukaz na nákup. Věřte, že jakmile v e-shopu vypuknou slevy, nebo dorazí nové zboží, vaše žena bude ve svém živlu.

Květiny
Květiny má ráda skoro každá žena bez rozdílu věku a s jejich nákupem k různým příležitostem vám v květinářství rádi poradí. Chcete-li nákupu vhodné květiny věnovat trochu více času, zjistěte si, co která květina vyjadřuje, co symbolizují barvy květin a jaké květiny darovat k té které příležitosti. Potom můžete vhodnou kytici objednat na některém z e-shopů, ze kterého ji (i s přáním s vaším vzkazem) doručí na zadanou adresu.

Text: redakce / foto: bigstock

Doporučené

1 komentář

  • Lenka 05/01/2020 at 18.31

    Ahoj,
    teď na zimu se určitě i hodí i něco teplého na sebe, třeba šála nebo rukavice na dotykové telefony, oboje se dá sehnat levně a vždy potěší :)

    Odpovědět

Přidat komentář