Soutěže

Soutěž: Festival Evolution potěší nabídkou přírodní kosmetiky i BIO produktů

Dáváte přednost přírodním produktům a přemýšlíte nad tím, jak žít v souladu s přírodou? Upřednostňujete kvalitní stravu a vybíráte si přípravky bez zbytečné chemie? V tom případě si nenechte ujít Festival Evolution, který je zasvěcen zdravému životnímu stylu a osobnímu rozvoji. Konat se bude o víkendu 21. – 22. září na Výstavišti v Praze Holešovicích.

Zatímco zdravá výživa je na vzestupu a čím dál více lidí dává přednost kvalitě a potraviny si pečlivě vybírá, přírodní produkty se teprve začínají v našich domácnostech zabydlovat. Kdo je ale jednou vyzkouší, většinou již u nich zůstane. Kromě nezpochybnitelných přínosů pro naše zdraví nezatěžují životní prostředí. Přírodní kosmetika navíc dokáže díky použitým surovinám podnítit pokožku k přirozené regeneraci. Na festivalu máte možnost vyzkoušet i produkty, na které byste jinde těžko narazili, nakoupit ekologickou drogerii nebo se seznámit s celou řadou eko pomůcek, které jsou šetrné nejen k vašemu zdraví a okolní přírodě, ale také k vaší peněžence. Už z toho důvodu nesmíte minout sekci Eco World, kde například seženete znovupoužitelné lahve a další produkty denního používání.

Za nákupy i odpočinkem
Během víkendu se na festivalu představí okolo 250 vystavovatelů. Kromě již zmíněné přírodní kosmetiky a ekologických produktů se můžete těšit na nejširší výběr certifikovaných potravin, zdravé výživy, fair trade výrobků i konopných specialit. Ochutnat zde můžete speciality veganské nebo vegetariánské kuchyně, ale hladoví nebudou odcházet ani ti, kteří se stravují bezlepkově. Už jste slyšeli o tzv. superpotravinách nebo byste konečně rádi věděli, jak chutnají raw dobroty? V tom případě nevynechejte food zónu, ve které si odpočinete a budete mít možnost dopřát si jídlo, kterému jste se doposud vyhýbali.

Součástí festivalu budou praktické ukázky a dema, ve kterých vám odborníci poradí jak na přípravu zdravých jídel nebo jak podomácku vyrobit například jogurty, sýry, sirupy, kvašenou zeleninu nebo zdravé svačinky pro sportovce nebo děti. Tématu stravování a jejímu vlivu na naše zdraví se bude věnovat i programová nabídka. Lékaři, výživoví poradci i praktici tradiční čínské medicíny vám prozradí, jak velký vliv má kvalita stravování na naše zdraví. Například lékař funkční medicíny Jan Vojáček prozradí, jak dalece ovlivňují hormony tvar naší postavy nebo proč jsou příčinou, že se nám nedaří i přes úsilí zhubnout. Dozvíte se, jak se liší obsah prospěšných a škodlivých látek v živočišných a rostlinných potravinách nebo jak se během deseti minut zbavit díky cvičení jógy bolesti zad. Připraveny jsou i ukázkové lekce cvičení, meditace a inspirativní semináře.

Programová část festivalu je však natolik rozsáhlá, že se vyplatí si ji dopředu nastudovat, aby vám neunikla žádná ze zajímavých přednášek. Určitě ale stojí za zmínku, že součástí festivalového dění jsou programy pro děti včetně hlídacího koutku a prostoru pro nakrmení a přebalení miminek. Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů a podrobného rozpisu programu najdete na www.festivalevolution.cz.

Soutěž: Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a 2 vstupenky na Festival Evolution mohou být vaše. Po 2 vstupenkách tu čeká na 5 z vás.
evo_2019_2
Soutěžní otázka: Jaký je slogan podzimního Festivalu Evolution, který se koná 21. – 22. 9. 2019?

a) Festival pro jarní inspiraci
b) Festival pro příznivce zdravého životního stylu
c) Festival pro všechny, kteří to vidí #prostejinak

Nechcete-li tipovat, nápovědu hledejte na www.festivalevolution.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 18. 9. 2019, do předmětu uveďte EVOLUTION – PODZIM 2019. Pět autorů správné odpovědi od nás obdrží po 2 vstupenkách na Festival Evolution.

Být fanouškem se vyplatí! Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Ukončeno! Správná odpověď: C. Výherci: Marie M., Havlíčkův Brod, Vlasta S., České Budějovice, Jiří K., Černovír, Martina Š., Praha a Kamila V., Plzeň.

Doporučené

Přidat komentář